Domino - geometrické pojmy

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
4
Velikost: 263.24 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Škola hrou s Luckou
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 4. 2025
Sdílet:

Aktivita zaměřena na procvičování základních geometrických pojmů – přímka, úsečka, kolmice, rovnoběžky, různoběžky, základní tvary a tělesa, jednoduché převody cm – mm, pravý úhel, bod.

Aktivitu lze využít během procvičování, opakování, nebo za odměnu ve volných chvílích. Soubor obsahuje 36 pojmů s názorným obrázkem.

 

Využití:

-Činnost ve dvojicích, skupinách i samostatně. Lze využít v průběhu hodiny, nebo jako rychlovka na závěr.

-Pravidla hry -Zvolí se náhodná karta, kterou se začne hra. Na každé kartě je pojem, ke kterému se hledá názorný obraz. Pokud žáci poskládají domino správně, poslední karta bude navazovat na první kartu. 

Další produkty od autora Škola hrou s Luckou

767894
Matematika
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pexeso
Pexeso - násobení a dělení Materiál obsahuje 160 dvojic – příklady na násobení a dělení a jejich výsledek. Materiál
49.00 Kč
828299
Český jazyk - gramatika
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Tato aktivita je zaměřena na seznámení s podstatnými jmeny a následné procvičování – rozlišování osob, zvířat a věcí
40.00 Kč
859655
Matematika
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Tato aktivita je zaměřena na procvičování násobení a dělení malé násobilky. Aktivitu lze využít během procvičování
40.00 Kč
806388
Prvouka
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Kolíčkování
Cílem této aktivity je procvičování domácích zvířat a jejich mláďat, živočišných produktů od daných zvířat či potravin
40.00 Kč
Domino - geometrické pojmy Domino - geometrické pojmy
Aktivita zaměřena na procvičování základních geometrických pojmů – přímka, úsečka, kolmice, rovnoběžky, různoběžky, základní tvary a tělesa, jednoduché převody cm – mm, pravý úhel, bod.Aktivitu lze využít během procvičování, opakování, nebo za odměnu ve volných chvílích. Soubor obsahuje 36 pojmů s názorným obrázkem. Využití:-Činnost ve dvojicích, skupinách i samostatně. Lze využít v průběhu hodiny, nebo jako rychlovka na závěr.-Pravidla hry -Zvolí se náhodná karta, kterou se začne hra. Na každé kartě je pojem, ke kterému se hledá názorný obraz. Pokud žáci poskládají domino správně, poslední karta bude navazovat na první kartu. 
UUCZ-792562
Matematika>Domino>ZŠ – 1. STUPEŇ
30.00