HADI - sčítání, odčítání, násobení a dělení do 100

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
15
Velikost: 1.21 MB
Typ souboru: zip
Prodávající Tereza Vítková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 7. 2022
Sdílet:

45 karet s hady na procvičení sčítání a odčítání do 100 s kombinací násobení a dělení do 100 (převažují násobky 5-10). Aktivita vhodná na rozehřátí, na ven nebo do center.

Co materiál obsahuje?

45 karet s hady na procvičení sčítání a odčítání do 100 s přechodem přes desítku v kombinaci s násobením a dělením od 0-100.

Karty jsou vhodné k vytisknutí na A4 a zalaminování. Na karty poté píšeme fixem na mazací tabulky.

Jak materiál používám?

  • vhodné na rozehřátí se, běhací aktivity, na ven nebo center aktivit
  • procvičení sčítání a odčítání do 100 s přechodem přes desítku
  • procvičení násobení a dělení do 100
  • vyplněné první i poslední číslo, která dětem umožňuje rychlou kontrolu, zda počítaly správně
  • někdy hady pouze vytisknu a každý si 1 vlepí do sešitu

 

Skvělá aktivita i na VEN! :)

Další produkty od autora Tereza Vítková

202914
Anglický jazyk
3., 4., 5.
Didaktické hry
Hra vhodná do anglického jazyka, která trénuje slovní zásobu dětí. Ideální na začátek hodiny, na rozehřátí. Děti jsou v
45.00 Kč
123709
Matematika
1.
Ostatní
Co materiál obsahuje: 83 trojúhelníků se 4 příklady (2 na sčítání a 2 na odčítání) Jak materiál používám: zalaminuji a
30.00 Kč
301240
Český jazyk - čtení
1., 2., 3.
Skládačky
Materiál vhodný na ČARODĚJNICE. Slouží k procvičení čtení s porozuměním, psaní a spolupráci ve dvojici či menší skupině
35.00 Kč
157312
Matematika
2., 3., 4.
Výzdoba třídy
Plakáty na zeď a malé kartičky na násobky 1 - 10. Kartičky lze použít jako záložku nebo "tahák" na nalepení na lavici
45.00 Kč
HADI - sčítání, odčítání, násobení a dělení do 100 HADI - sčítání, odčítání, násobení a dělení do 100
45 karet s hady na procvičení sčítání a odčítání do 100 s kombinací násobení a dělení do 100 (převažují násobky 5-10). Aktivita vhodná na rozehřátí, na ven nebo do center. Co materiál obsahuje? 45 karet s hady na procvičení sčítání a odčítání do 100 s přechodem přes desítku v kombinaci s násobením a dělením od 0-100. Karty jsou vhodné k vytisknutí na A4 a zalaminování. Na karty poté píšeme fixem na mazací tabulky. Jak materiál používám? vhodné na rozehřátí se, běhací aktivity, na ven nebo center aktivit procvičení sčítání a odčítání do 100 s přechodem přes desítku procvičení násobení a dělení do 100 vyplněné první i poslední číslo, která dětem umožňuje rychlou kontrolu, zda počítaly správně někdy hady pouze vytisknu a každý si 1 vlepí do sešitu   Skvělá aktivita i na VEN! :)
UUCZ-152922
Matematika>Ostatní>2.>3.
40.00