Halloween - počítání do 100 s dominem

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
15
Velikost: 672.25 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lenka Syrová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 1. 2025
Sdílet:

použití: individuální práce, práce ve skupině, práce s celou třídou, numerace do 100

OBSAH MATERIÁLU:

  • Materiál obsahuje 10 her na sčítání a odčítání do 100, vždy po 12 kartičkách.  Lze tak třídu rozdělit do 10 skupin a každá má svou vlastní hru.

  • Každá hra je na jednom listu formátu A4.

  • Úkolem žáků je k příkladu přiřadit výsledek.

  • Motivem domina jsou symboly spojené se svátkem Halloween (dýně, duch, netopýr, černý kocour, pavučina, čarodějnický klobouk, strašidelný dům, čarodějnická ruka…). Hra tak může být zakomponována do  projektového dne s danou tématikou.

  •  

Další produkty od autora Lenka Syrová

739255
Český jazyk
3., 4., 5.
Pracovní listy
OKRUHY: vyjmenovaná slova B-Z, didaktická hra, slova příbuzná, význam slov, přehledy OBSAH MATERIÁLU: • řady
60.00 Kč
747775
Český jazyk - psaní
1., 2., Speciální pedagogika
Omalovánky
použití : sčítání a odčítání do 20, hodiny, třídění slov, povolání, stromy, ovoce, zvířata, dopravní prostředky, školní
55.00 Kč
747666
Hudební výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Demonstrační obrázky - kartičky
OBSAH MATERIÁLU: •28 ks dvojic demonstračních karet k přiřazování pojmů a výzdobě třídy v čb verzi, tj. 56 karet •28 ks
65.00 Kč
788498
Český jazyk
1., Speciální pedagogika
Demonstrační obrázky - kartičky
OKRUHY UČIVA: počet slabik, počet písmen, písmena tiskací x psací, písmena malá x velká, význam slov, krátká a dlouhá
45.00 Kč
Halloween - počítání do 100 s dominem Halloween - počítání do 100 s dominem
použití: individuální práce, práce ve skupině, práce s celou třídou, numerace do 100OBSAH MATERIÁLU:Materiál obsahuje 10 her na sčítání a odčítání do 100, vždy po 12 kartičkách.  Lze tak třídu rozdělit do 10 skupin a každá má svou vlastní hru.Každá hra je na jednom listu formátu A4.Úkolem žáků je k příkladu přiřadit výsledek.Motivem domina jsou symboly spojené se svátkem Halloween (dýně, duch, netopýr, černý kocour, pavučina, čarodějnický klobouk, strašidelný dům, čarodějnická ruka…). Hra tak může být zakomponována do  projektového dne s danou tématikou. 
UUCZ-748125
Matematika>Domino>2.>3.>🎃 Halloween, Dušičky
55.00