HOUSENKY - POČÍTÁME DO 10

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
20
Velikost: 26.36 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající ZÁBAVNÁ VÝUKA
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 8. 2022
Sdílet:

Početní housenky (početní hadi) slouží k hravému procvičení sčítání a odčítání do 10. Pozor, jedná se o dopočítávání - od konce.

Soubor obsahuje celkem 30 housenek.

Materiál můžete využít jako pracovní listy nebo můžete přestřihnout vyznačené čáry pod housenkami a vzniknou tak kartičky.

Další produkty od autora ZÁBAVNÁ VÝUKA

276420
Český jazyk - čtení
1.
Pracovní listy
Materiál slouží k procvičení čtení začínajícím čtenářům. Pracovní listy obsahují věty, které žáci čtou a k nim hledají
35.00 Kč
245751
Český jazyk
1.
Pexeso
Soubor je určen pro žáky 1. tříd ZŠ a slouží k procvičení písmen D, K a V hravou formou. Soubor obsahuje: pexeso
30.00 Kč
160707
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Motivační výzdoba se zvířátky nabízí 14 výroků doplněných obrázky zvířat. Výzdoba je určena pro 1.stupeň ZŠ. U některých
35.00 Kč
499912
Prvouka
2., 3.
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Stezka na téma výrobky a suroviny je určena žákům 2. a 3. tříd. Stezka se snaží dětem přiblížit například v ýrobu papíru
32.00 Kč
HOUSENKY - POČÍTÁME DO 10 HOUSENKY - POČÍTÁME DO 10
Početní housenky (početní hadi) slouží k hravému procvičení sčítání a odčítání do 10. Pozor, jedná se o dopočítávání - od konce. Soubor obsahuje celkem 30 housenek. Materiál můžete využít jako pracovní listy nebo můžete přestřihnout vyznačené čáry pod housenkami a vzniknou tak kartičky.
UUCZ-162754
Matematika>Didaktické hry>2.
30.00