JÁ JSEM... KDO JE... počítání do 20

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
8
Velikost: 2.27 MB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 12. 2023
Sdílet:

„Procvičujte počítání do 20 hrou.“

Hra k procvičení počítání do 20

Materiál obsahuje 2 hry:

1. + a – do 20 bez přechodu

2. + a – do 20 s přechodem

 

Kartičky rozdejte dětem.

Jedna karta je začátek (Já mám: PRVNÍ KARTU)

Dítě, které má první kartu, přečte: „Já jsem první karta.“ A čte dál spodní část (příklad). Po přečtení příkladu se ozve další dítě, které má kartu s výsledkem k tomuto příkladu.

Toto se opakuje tak dlouho, než dojde řada na dítě, které má poslední kartu. Pokud je dětí méně, než některá z variant, mohou si některé děti vzít dvě karty (nebo si zbylé karty může vzít učitel/ka).

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ.

Další produkty od autora HRAVĚ VÝUKOU - Učitelka Věrka

453628
Český jazyk
3.
Pracovní listy
„Jaké úkoly skrývají sněhové koule? Postupně si vybírej sněhové koule a plň úkoly v nich ukryté. Uč se, bav se, hýbej se
42.00 Kč
138626
Matematika
3., 4.
Didaktické hry
„Vypočítej příklady. V tabulce zakroužkuj správný výsledek i s písmenem. Pokud pracuješ správně, vyjde ti tajenka.“
53.00 Kč
26229
Český jazyk - čtení
1.
Pracovní listy
Přečti slova, najdi k nim obrázky a nalep je. Slova opiš nebo přepiš. Obrázky vybarvi. - 10 listů A4 Materiál slouží ke
44.00 Kč
148587
Matematika
1., 2.
Didaktické hry
"Vypočítej hady." Děti vypočítají hady – postupným počítáním. Postupné výsledky zapisují fixem na tabulku. Po vypočítání
53.00 Kč
JÁ JSEM... KDO JE... počítání do 20 JÁ JSEM... KDO JE... počítání do 20
„Procvičujte počítání do 20 hrou.“Hra k procvičení počítání do 20Materiál obsahuje 2 hry:1. + a – do 20 bez přechodu2. + a – do 20 s přechodem Kartičky rozdejte dětem. Jedna karta je začátek (Já mám: PRVNÍ KARTU) Dítě, které má první kartu, přečte: „Já jsem první karta.“ A čte dál spodní část (příklad). Po přečtení příkladu se ozve další dítě, které má kartu s výsledkem k tomuto příkladu.Toto se opakuje tak dlouho, než dojde řada na dítě, které má poslední kartu. Pokud je dětí méně, než některá z variant, mohou si některé děti vzít dvě karty (nebo si zbylé karty může vzít učitel/ka). Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ.
UUCZ-113395
Matematika>Já mám, kdo má>1.>2.
42.00