Já mám, kdo má - SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ DO 20 BEZ PŘECHODU

Předmět:
Počet stran:
14
Velikost: 3.01 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lenka Frydrychová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 9. 2024
Sdílet:

DIDAKTICKÁ HRA NA ÚVOD ČI KONEC HODINY K PROCVIČENÍ NUMERACE DO 20 BEZ PŘECHODU.

OBSAH:

  •  celkem 22 karet, (hra pro 22 žáků)

 

NÁVOD:

  • Kartičky vytiskněte na A4 a rozstříhejte.
  • Hru začínáte kartičkou start.

Hráč, který začíná říká: “Já mám Start” , “Kdo má” a a řekne přiklad dole na kartičce. Přihlásí se ten, který má navrchu kartičky výsledek řečeného příkladu.

A pokračuje opět stejně: “Já mám...” (řekne výsledek řečeného příkladu) a ptá se, “Kdo má...” (řekne příklad dole na kartičce). Hra končí, jakmile některý z žáků má kartičku Finish.

 

  • Pro větší životnost doporučuji zalaminovat.

 

TIP: Můžete použít i jako hru domino.

Další produkty od autora Lenka Frydrychová

674053
Matematika
2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Běhací diktát
ÚKOLY VHODNÉ PRO DRUHÁČKY NA 1. POLOLETÍ NUMERACE DO 20 S PŘECHODEM, NUMERACE DO 20 BEZ PŘECHODU NUMERACE DESÍTEK DO 100
50.00 Kč
674049
Matematika
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Běhací diktát
Můžete použít i jako centra aktivit, úkoly pro rychlíky, skupinové práce... Tisk je možný i černobíle, obrázky jsou
50.00 Kč
677546
Český jazyk - gramatika
3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Běhací diktát
Aktivity vhodné pro jednotlivce, skupinky, dvojice i centra aktivit. Obsahuje tyto materiály: JÁ MÁM, KDO MÁ? , DOMINO-
50.00 Kč
674024
Matematika
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál vhodný pro rychlíky, skupinovou práci či práci ve dvojicích. Možnost sebekontroly. OBSAHUJE: 3 listy numerace
30.00 Kč
Já mám, kdo má - SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ DO 20 BEZ PŘECHODU Já mám, kdo má - SČÍTÁNÍ A ODČÍTÁNÍ DO 20 BEZ PŘECHODU
DIDAKTICKÁ HRA NA ÚVOD ČI KONEC HODINY K PROCVIČENÍ NUMERACE DO 20 BEZ PŘECHODU.OBSAH: celkem 22 karet, (hra pro 22 žáků) NÁVOD:Kartičky vytiskněte na A4 a rozstříhejte.Hru začínáte kartičkou start.Hráč, který začíná říká: “Já mám Start” , “Kdo má” a a řekne přiklad dole na kartičce. Přihlásí se ten, který má navrchu kartičky výsledek řečeného příkladu.A pokračuje opět stejně: “Já mám...” (řekne výsledek řečeného příkladu) a ptá se, “Kdo má...” (řekne příklad dole na kartičce). Hra končí, jakmile některý z žáků má kartičku Finish. Pro větší životnost doporučuji zalaminovat. TIP: Můžete použít i jako hru domino.
UUCZ-649682
Matematika>Já mám, kdo má>1.>2.>ZŠ – 1. STUPEŇ
30.00