JAK ZACHRÁNIT PRINCEZNU

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 1.26 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 8. 2022
Sdílet:

Jak zachránit princeznu

Pro své děti ve třídě jsem připravila "počítací hru" do matematiky - takové opakování hrou... Je to pracovní list s 5 úkoly - přibližně na 2 hodiny.

Bylo mi líto si to nechat "v šuplíku", tak se o to s vámi ráda podělím. Třeba to někdo z vás využije, trochu rozvine podle vlastní fantazie...Návod k vypracování i k rozvinutí najdete v materiálu.

Další produkty od autora HRAVĚ VÝUKOU - Učitelka Věrka

3339
Český jazyk
1., 2.
Výzdoba třídy
Obrázkové karty k písmenům jsou rozděleny podle barevného rámečku na : - samohlásky - zelené - souhlásky tvrdé - modré -
88.00 Kč
116819
Matematika
1., 2.
Didaktické hry
„Počítej a přidávej ufounky ke správným létajícím talířům.“ Hra slouží k procvičení sčítání a odčítání do 20. Je
49.00 Kč
283035
Matematika
1.
Didaktické hry
„Počítej příklady a hledej k nim výsledek. Postupně k sobě přikládej kartičky. Vznikne tajenka.“ Hry slouží k procvičení
41.00 Kč
3034
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Diplomy, Pochvaly, Medaile
Listy jsou ve třech provedeních: - s modrým rámečkem pro kluky - s červeným rámečkem pro kluky - v černobílé verzi (pro
45.00 Kč
JAK ZACHRÁNIT PRINCEZNU JAK ZACHRÁNIT PRINCEZNU
Jak zachránit princeznu Pro své děti ve třídě jsem připravila "počítací hru" do matematiky - takové opakování hrou... Je to pracovní list s 5 úkoly - přibližně na 2 hodiny. Bylo mi líto si to nechat "v šuplíku", tak se o to s vámi ráda podělím. Třeba to někdo z vás využije, trochu rozvine podle vlastní fantazie...Návod k vypracování i k rozvinutí najdete v materiálu.
UUCZ-43486
Matematika>Pracovní listy>2.>🧚 Pohádky
0.00