Lektvary - počítání

Předmět:
Počet stran:
11
Velikost: 5.58 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 10. 2021
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Popis

Děti mají k dispozici základní desku (police) a malé kartičky lektvarů. Podle zadání doplní kartičky (lektvary) do tabulky na základní desce.

Při této aktivitě procvičujeme barvy základní i odvozené, počet 1-6. Můžeme procvičovat i pojmy nahoře x dole x uprostřed.

Obsah materiálu

Sada obsahuje:
a) základní deska (police)
b) jednotlivé kartičky (60ks) c) předlohy (36ks) a) puntíky 1-6 (lektvary v barvách - červená, zelená, modrá, žlutá) - 18ks
c) puntíky 1-6 (lektvary v barvách - oranžová, fialová, růžová, hnědá, šedá,
černá) - 18ks

Návod

Vše doporučuji zalaminovat. Kartičky a předlohy následně nastříhejte. Tuto pomůcku je vhodné polepit samolepícím suchým zipem.

Další produkty od autora Lenka Štěpánková

179667
Český jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Celoroční tematická hra
Sada obrázků pro rozvoj aktivní a pasivní slovní zásoby. Popis: Tento produkt lze využít k rozvoji aktivní i pasivní
35.00 Kč
28176
Matematika
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Přiřazování barev podle předlohy. Aktivita slouží: k rozvoji zrakového vnímání k procvičování barev k procvičování pojmů
45.00 Kč
258787
Matematika
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Domino
Dokresli správné počty teček a doplň dominové karty. Tento produkt lze využít k procvičování: logické uvažování
39.00 Kč
23615
Český jazyk - čtení
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Připevněte kolíček s písmenkem na kartičku a sestavte tak slovo vztahující se k jarnímu období. Sada obsahuje: 27 karet.
45.00 Kč
Lektvary - počítání Lektvary - počítání
Popis Děti mají k dispozici základní desku (police) a malé kartičky lektvarů. Podle zadání doplní kartičky (lektvary) do tabulky na základní desce. Při této aktivitě procvičujeme barvy základní i odvozené, počet 1-6. Můžeme procvičovat i pojmy nahoře x dole x uprostřed. Obsah materiálu Sada obsahuje: a) základní deska (police) b) jednotlivé kartičky (60ks) c) předlohy (36ks) a) puntíky 1-6 (lektvary v barvách - červená, zelená, modrá, žlutá) - 18ks c) puntíky 1-6 (lektvary v barvách - oranžová, fialová, růžová, hnědá, šedá, černá) - 18ks Návod Vše doporučuji zalaminovat. Kartičky a předlohy následně nastříhejte. Tuto pomůcku je vhodné polepit samolepícím suchým zipem.
UUCZ-30846
Matematika>Celoroční tematická hra>Didaktické hry>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>Čarodějnice>Halloween, Dušičky>Jaro>Léto>Pohádky
45.00