MATEMATICKÉ DOMEČKY - procvičování do školy i na doma

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
64
Velikost: 5.57 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
26. 4. 2022
Cena:
33 Kč vč. DPH
Sdílet:

Cílem této aktivity je procvičovat zábavnou formou sčítání a odčítání do 20 bez přechodu přes 10. Materiál obsahuje 2 soubory (barevnou a černobílou verzi). V každém souboru je 10 domečků s číslem (11-20) a 60 příkladů.

 

Využití ve škole:

Úkolem každého žáka je vypočítat příklad a přiřadit ke správnému výsledku (domečku). Postupně se prostřídají všichni žáci a vznikne matematické městečko plné domečků z příkladů.

 

Využití doma:

Žák si na podlahu položí střechy všech domečků, poté postupně vypočítá jednotlivé příklady a přiřadí je ke správnému domečku.

 

Další využití:

Příklady: Vyučující vybere několik příkladů, které bude následně žákům ukazovat. Žáci zpaměti vypočítají a zapíší pouze výsledek.

Střechy domečků: Žáci mohou čísla různě řadit (např. od nejmenšího k největšímu a naopak).

 

Pro delší trvanlivost doporučuji příklady i domečky zalaminovat.

 

V materiálu jsou použity obrázky z canva.com.

 

 

Další produkty od autora Lucie Ketzerová

228771
Český jazyk
2.
Didaktické hry
Nalaďte se s dětmi na vánoční atmosféru i v českém jazyce. Soubor obsahuje 24 vánočních stromečků určených k přepisu vět
27.00 Kč
50916
Český jazyk - čtení
1., 2.
Já mám, kdo má
Oblíbená hra JÁ MÁM, KDO MÁ na téma ŠKOLNÍ POTŘEBY. Hra určená k procvičování čtení, poznávání školních potřeb a k
27.00 Kč
142251
Matematika
2.
Didaktické hry
Materiál slouží k procvičování násobení a dělení 5. Soubor obsahuje 24 motýlků určených k přepisu příkladů. Postup: Žáci
25.00 Kč
104873
Český jazyk
3.
Didaktické hry
Soubor obsahuje 30 srdíček se slovy a přiložený list vhodný k přepisu. Cílem je, aby žák doplnil do slov/slovních
25.00 Kč
MATEMATICKÉ DOMEČKY - procvičování do školy i na doma MATEMATICKÉ DOMEČKY - procvičování do školy i na doma
Cílem této aktivity je procvičovat zábavnou formou sčítání a odčítání do 20 bez přechodu přes 10. Materiál obsahuje 2 soubory (barevnou a černobílou verzi). V každém souboru je 10 domečků s číslem (11-20) a 60 příkladů.   Využití ve škole: Úkolem každého žáka je vypočítat příklad a přiřadit ke správnému výsledku (domečku). Postupně se prostřídají všichni žáci a vznikne matematické městečko plné domečků z příkladů.   Využití doma: Žák si na podlahu položí střechy všech domečků, poté postupně vypočítá jednotlivé příklady a přiřadí je ke správnému domečku.   Další využití: Příklady: Vyučující vybere několik příkladů, které bude následně žákům ukazovat. Žáci zpaměti vypočítají a zapíší pouze výsledek. Střechy domečků: Žáci mohou čísla různě řadit (např. od nejmenšího k největšímu a naopak).   Pro delší trvanlivost doporučuji příklady i domečky zalaminovat.   V materiálu jsou použity obrázky z canva.com.    
UUCZ-22413
Matematika>Didaktické hry>1.>Speciální pedagogika
33.00