MATEMATICKÉ KOMANDO - BĚHAČKA (SČÍTÁME DO 5)

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
29
Velikost: 17.3 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 11. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor je určen žákům 1. tříd a slouží k zábavnému procvičení sčítání do 5.
Materiál obsahuje kartičky s příklady, pracovní listy, řešení, omalovánky, diplomy.

Soubor obsahuje:

  • 8 KARET S PŘÍŠERKAMI
  • 8 KARET SE ZVÍŘÁTKY
  • 8 KARET SE SOVIČKAMI a kontrolou.
  • 3 POHYBOVÉ KARTY
  • 8 - OMALOVÁNEK (pro rychlíky nebo za odměnu)
  • DIPLOMY


MATEMATICKÉ KOMANDO:

Kartičky zalaminujte, rozstříhejte a rozmístěte na konec běžecké dráhy. Vytvořte skupiny dětí po dvou. Vyberte, jakou variantou budou žáci příklady zapisovat (prac. list - děti píší pouze výsledek nebo budou zapisovat i příklad). Ze skupiny vyběhne 1 žák (PRŮZKUMNÍK), který hledá kartu s příkladem. Jakmile kartu najde, zapamatuje si příklad a běží zpět ke svému spoluhráči (ZAPISOVAČI). První žák řekne příklad druhému žákovi, druhý žák zapíše příklad a oba žáci příklad společně vypočítají. Nyní se role mění, PRŮZKUMNÍKEM se stává ZAPISOVAČ a běží hledat příklad a PRŮZKUMNÍK se stává ZAPISOVAČEM a čeká na zadání příkladu.

 

VARIANTA B:

Pokud by hra matematické komando byla příliš náročná, můžete karty pouze rozmístit po třídě /parku. Každý žák dostane svůj prac. list k zápisu a výpočtu příkladů.

Další produkty od autora ZÁBAVNÁ VÝUKA

210717
Český jazyk - čtení
2., 3.
Pracovní listy
Materiál je určen pro žáky 2. tříd a slouží ke zlepšení čtenářských dovedností. SOUBOR OBSAHUJE: pracovní list ke čtení
25.00 Kč
175345
Matematika
1.
Didaktické hry
Hra TAJNÍ AGENTI je určena žákům 1. tříd ZŠ. Žáci si během hry osvojují počet 3 - 10, který je znázorněn na hracích
35.00 Kč
230829
Matematika
1.
Didaktické hry
Materiál je určen žákům 1. tříd a slouží k hravému procvičení sčítání a odčítání do 10. SOUBOR OBSAHUJE: BĚHACÍ POČÍTÁNÍ
30.00 Kč
272693
Český jazyk
1.
Bingo
Procvičujme čtení zábavnou formou! Soubor slouží k hravému procvičení čtení a je určen žákům 1.tříd ZŠ. Soubor obsahuje
35.00 Kč
MATEMATICKÉ KOMANDO - BĚHAČKA (SČÍTÁME DO 5) MATEMATICKÉ KOMANDO  - BĚHAČKA (SČÍTÁME DO 5)
Soubor je určen žákům 1. tříd a slouží k zábavnému procvičení sčítání do 5. Materiál obsahuje kartičky s příklady, pracovní listy, řešení, omalovánky, diplomy. Soubor obsahuje: 8 KARET S PŘÍŠERKAMI 8 KARET SE ZVÍŘÁTKY 8 KARET SE SOVIČKAMI a kontrolou. 3 POHYBOVÉ KARTY 8 - OMALOVÁNEK (pro rychlíky nebo za odměnu) DIPLOMY MATEMATICKÉ KOMANDO: Kartičky zalaminujte, rozstříhejte a rozmístěte na konec běžecké dráhy. Vytvořte skupiny dětí po dvou. Vyberte, jakou variantou budou žáci příklady zapisovat (prac. list - děti píší pouze výsledek nebo budou zapisovat i příklad). Ze skupiny vyběhne 1 žák (PRŮZKUMNÍK), který hledá kartu s příkladem. Jakmile kartu najde, zapamatuje si příklad a běží zpět ke svému spoluhráči (ZAPISOVAČI). První žák řekne příklad druhému žákovi, druhý žák zapíše příklad a oba žáci příklad společně vypočítají. Nyní se role mění, PRŮZKUMNÍKEM se stává ZAPISOVAČ a běží hledat příklad a PRŮZKUMNÍK se stává ZAPISOVAČEM a čeká na zadání příkladu.   VARIANTA B: Pokud by hra matematické komando byla příliš náročná, můžete karty pouze rozmístit po třídě /parku. Každý žák dostane svůj prac. list k zápisu a výpočtu příkladů.
UUCZ-187183
Matematika>Didaktické hry>1.
35.00