Násobení a dělení celých čísel, 26 sloupců

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
37
Velikost: 3.65 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 7. 2024
Sdílet:

Co se v materiálu nachází

V materiálu se nachází celkem 26 sloupců (A-Z) s 10 příklady (celkem 260 příkladů) na násobení a dělení celých čísel včetně řešení těchto sloupců. Dále se zde nachází všech 26 sloupců (A-Z) s upravenou velikostí písma na 20 pro žáky se zrakovým postižením.

Pro koho je dokument určen

Tento dokument je určen a zaměřen zejména na následující skupiny:

  • pro učitele do výuky
  • pro lektory výuky
  • pro žáky na procvičování

Jak s materiálem pracovat

V některých matematických tématech jsem se setkal s tím, že jsem neměl dostatek příkladů na procvičení, aby si žáci dané učivo dobře osvojili. S tímto listem se mi to už nestane. V tomto dokumentu tedy naleznete dostatek příkladů, které můžete využít několika různými způsoby:

Pracovní list. Někteří žáci zvládnou více sloupců, zpravidla tři sloupce za hodinu, ale schopnější i šest nebo dokonce devět sloupců. Někdy lze sloupeček použít i jako opakování, pokud máte pocit, že žáci neovládají aritmetiku celých čísel dostatečně.

Písemná práce. Jako desetiminutovku můžete využít jeden sloupec v matematice.

Domácí úkol. Sloupce lze použít i jako domácí úkol.

Opakování. Rychlé zopakování předchozího učiva jedním sloupcem. Ať už z minulé hodiny nebo minulého školního roku.

Další produkty od autora Fyzika ZŠ

604102
Matematika
6.
Pracovní listy
Co se v materiálu nachází V materiálu se nachází celkem 26 sloupců (A-Z) s 10 příklady (celkem 260 příkladů) na sčítání
38.00 Kč
604101
Matematika
6.
Pracovní listy
Co se v materiálu nachází V materiálu se nachází celkem 26 sloupců (A-Z) s 10 příklady (celkem 260 příkladů) na násobení
38.00 Kč
603732
Matematika
6.
Pracovní listy
Co se v materiálu nachází V materiálu se nachází celkem 26 sloupců (A-Z) s 10 příklady (celkem 260 příkladů) na odčítání
38.00 Kč
603731
Matematika
6.
Pracovní listy
Co se v materiálu nachází V materiálu se nachází celkem 26 sloupců (A-Z) s 10 příklady (celkem 260 příkladů) na sčítání
38.00 Kč
Násobení a dělení celých čísel, 26 sloupců Násobení a dělení celých čísel, 26 sloupců
Co se v materiálu nacházíV materiálu se nachází celkem 26 sloupců (A-Z) s 10 příklady (celkem 260 příkladů) na násobení a dělení celých čísel včetně řešení těchto sloupců. Dále se zde nachází všech 26 sloupců (A-Z) s upravenou velikostí písma na 20 pro žáky se zrakovým postižením.Pro koho je dokument určenTento dokument je určen a zaměřen zejména na následující skupiny:pro učitele do výukypro lektory výukypro žáky na procvičováníJak s materiálem pracovatV některých matematických tématech jsem se setkal s tím, že jsem neměl dostatek příkladů na procvičení, aby si žáci dané učivo dobře osvojili. S tímto listem se mi to už nestane. V tomto dokumentu tedy naleznete dostatek příkladů, které můžete využít několika různými způsoby:Pracovní list. Někteří žáci zvládnou více sloupců, zpravidla tři sloupce za hodinu, ale schopnější i šest nebo dokonce devět sloupců. Někdy lze sloupeček použít i jako opakování, pokud máte pocit, že žáci neovládají aritmetiku celých čísel dostatečně.Písemná práce. Jako desetiminutovku můžete využít jeden sloupec v matematice.Domácí úkol. Sloupce lze použít i jako domácí úkol.Opakování. Rychlé zopakování předchozího učiva jedním sloupcem. Ať už z minulé hodiny nebo minulého školního roku.
UUCZ-603290
Matematika>Pracovní listy>Testy a písemky>7.
38.00