Násobilka 2

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
23
Velikost: 7.67 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 1. 2025
Sdílet:

Pomocné listy určené nejen pro začátečníky k vyvození a porozumění učiva, ale i pro žáky 3., 4. a 5. tříd zaměřené k jejímu procvičení zábavnou a názornou formou.

Listy lze využít jako názornou pomůcku, k práci pro jednotlivce např. : zalaminované listy použijte jako mazací tabulku pro jednotlivce, dvojice nebo skupinové práce.

 

Hry:

Pentapexeso

Trimino

Nakrm příšeru

Přebíjená bonbónů

Další produkty od autora Jana KOUBKOVA a Martina LAPÁČKOVÁ

686107
Český jazyk
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Karetní hra Já mám, kdo má? na téma Slabiky psací písmo s písmeny , A, E, I, O, U, Y, T, J, N, V, Z 2x 24 karet varianta
32.00 Kč
820319
Přírodověda
5., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Přípravy hodiny/lekce
Poznámky do sešitu Přírodověda 5 - 2. část - člověk a příroda Materiál pro usnadnění editovatelný a časově úsporný
42.00 Kč
693041
Český jazyk - gramatika
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje 2x pracovní list včetně řešení, 2x myšlenkovou mapu a kartičky vyjmenovaných slov po S s vysvětlením
49.00 Kč
873759
Výtvarná výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Přáníčka a vzkazy pro maminku k různému dotvoření a okořeněno historií tohoto svátku, to vše pro děti 1. stupně ZŠ
35.00 Kč
Násobilka 2 Násobilka 2
Pomocné listy určené nejen pro začátečníky k vyvození a porozumění učiva, ale i pro žáky 3., 4. a 5. tříd zaměřené k jejímu procvičení zábavnou a názornou formou.Listy lze využít jako názornou pomůcku, k práci pro jednotlivce např. : zalaminované listy použijte jako mazací tabulku pro jednotlivce, dvojice nebo skupinové práce. Hry:PentapexesoTriminoNakrm příšeruPřebíjená bonbónů
UUCZ-750542
Matematika>Pracovní listy>Přehled učiva>Výzdoba třídy>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ
40.00