NÁSOBILKA (2 - 10) - aktivity pro rychlíky

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
22
Velikost: 11.12 MB
Typ souboru: zip
Prodávající Lukáš Kulhánek
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 6. 2025
Sdílet:

Obsah souboru

1) přiřazování

Pomocí šipek musí žáci přiřadit výsledek příkladu k danému číslu (jde o násobky od 2 - 10).

2) roznásobení středového čísla

Číslo uvedené uprostřed čtverce musí žáci násobit jednotlivými čísly uvedených v další linii. Do další linie zapisují výsledky.

3) roztoč a vyřeš

Aktivita, kterou lze využívat opakovaně, jelikož příklady jsou dílem náhody. Žák roztočí například sponku a již uvedené číslo vynásobí číslem vylosovaným. Výsledek pak hned zapíše.

Příprava souboru

Tisk barevný či černobílý, vytvořené jsou obě varianty.

Kartičky jsou uzpůsobené pro řezání na řezačce.

 

Lze vytisknout také jako brožuru.

Další produkty od autora Lukáš Kulhánek

604097
Zeměpis
7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Milí kolegové, velice Vám v první řadě děkuji za zakoupení tohoto materiálu. V případě, že by se do souboru vloudil
35.00 Kč
835546
Zeměpis
5., 6., 7.
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Soubor obsahuje: -> celkem 34 kartiček s otázkami na téma “ HYDROSFÉRA” -> odpovědní arch -> řešení O co se jedná? Jedná
35.00 Kč
775557
Český jazyk - gramatika
8., ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Soubor obsahuje: -> celkem 30 kartiček s otázkami na téma “poměry mezi větami hlavními” -> odpovědní arch -> řešení
35.00 Kč
329384
Anglický jazyk
3., 4., 5.
Ostatní
Milí kolegové, velice Vám v první řadě děkuji za zakoupení tohoto materiálu. V případě, že by se do souboru vloudil
29.00 Kč
NÁSOBILKA (2 - 10) - aktivity pro rychlíky NÁSOBILKA (2 - 10) - aktivity pro rychlíky
Obsah souboru1) přiřazováníPomocí šipek musí žáci přiřadit výsledek příkladu k danému číslu (jde o násobky od 2 - 10).2) roznásobení středového číslaČíslo uvedené uprostřed čtverce musí žáci násobit jednotlivými čísly uvedených v další linii. Do další linie zapisují výsledky.3) roztoč a vyřešAktivita, kterou lze využívat opakovaně, jelikož příklady jsou dílem náhody. Žák roztočí například sponku a již uvedené číslo vynásobí číslem vylosovaným. Výsledek pak hned zapíše.Příprava souboruTisk barevný či černobílý, vytvořené jsou obě varianty.Kartičky jsou uzpůsobené pro řezání na řezačce. Lze vytisknout také jako brožuru.
UUCZ-911181
Matematika>Ostatní>2.>3.
35.00