Početní pyramidy - sčítání do 6

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
15
Velikost: 564.88 KB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 9. 2024
Sdílet:

Tento materiál slouží jako procvičování jednoduchého sčítání od 1 do 6. Úkolem je správně vypočítat pyramidu. Žáci mohou psát do volných polí buď čísla, čárky nebo kolečka, záleží na rozhodnutí učitele.

V materiálu je celkem 14 pyramid.

Za každou stranou s pyramidou je strana se správnými výsledky.

Další produkty od autora Kristýna Šimáčková

681639
Matematika
1., 2.
Běhací diktát
V materiálu naleznete běhací diktát na porovnávání čísel od 1 do 5 v podzimním tématu. Průběh je jednoduchý. Učitel po
30.00 Kč
695847
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
V materiálu naleznete známou hru Já mám, kdo má. Hra je ovšem v anglickém jazyce a je v tématu halloween. Průběh hry -
25.00 Kč
665399
Český jazyk
1., 2.
Běhací diktát
Materiál slouží jako aktivita ,,pro zahřátí” na začátku hodiny nebo jako rozptýlení v jejím průběhu. Využití materiálu -
35.00 Kč
743339
Český jazyk
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Tento materiál slouží jako puzzle do posldních školních dní v předvánočním čase. Je vhodný pro procvičování zraku i
25.00 Kč
Početní pyramidy - sčítání do 6 Početní pyramidy - sčítání do 6
Tento materiál slouží jako procvičování jednoduchého sčítání od 1 do 6. Úkolem je správně vypočítat pyramidu. Žáci mohou psát do volných polí buď čísla, čárky nebo kolečka, záleží na rozhodnutí učitele.V materiálu je celkem 14 pyramid.Za každou stranou s pyramidou je strana se správnými výsledky.
UUCZ-649339
Matematika>Pracovní listy>Ostatní>1.
25.00