Počítáme do 20 s myškou - osmisměrky

Předmět:
Ročník:
1., 2., 3.
Velikost: 608.94 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Jitka Grohmannová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 2. 2023
Sdílet:

Materiál obsahuje 20x číselnou osmisměrku s úkolem. Děti vyhledávají různé kombinace zadaného úkolu. Vše zapisují. Primárně jsem to tvořila pro svoje druháčky, ale lze využít i pro šikovné prvňáčky, nebo jako rozcvičku i pro třeťáky (opakování).

Lze tisknout větší formát ( využívám na opakované použití - laminuju), nebo menší formát - lze vlepit do sešitů (tisk dvě stránky na A4).

Další produkty od autora Jitka Grohmannová

293022
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Materiál obsahuje pracovní listy na rozvoj matematických představ, hledání stejných tvarů písmen, rozvoj paměti -
30.00 Kč
641640
Nezařazené k předmětu
1., 2.
Ostatní
Aktivity jsou vytvořeny primárně pro první třídu, ale lze je využít i ve vyšších třídách. Jedná se o tři aktivity na
38.00 Kč
27789
Český jazyk
4., 5.
Domino
9 různých skládaček - vzory 1. seřaď vzory – střední rod, ženský rod, mužský rod 2. seřaď podle vzorů středního rodu 3
40.00 Kč
18960
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
99 otázek vedoucích k diskuzi ve třídě práce s kolektivem vhodné na třídnické hodiny
40.00 Kč
Počítáme do 20 s myškou - osmisměrky Počítáme do 20 s myškou - osmisměrky
Materiál obsahuje 20x číselnou osmisměrku s úkolem. Děti vyhledávají různé kombinace zadaného úkolu. Vše zapisují. Primárně jsem to tvořila pro svoje druháčky, ale lze využít i pro šikovné prvňáčky, nebo jako rozcvičku i pro třeťáky (opakování). Lze tisknout větší formát ( využívám na opakované použití - laminuju), nebo menší formát - lze vlepit do sešitů (tisk dvě stránky na A4).
UUCZ-262356
Matematika>Pracovní listy>Ostatní>1.>2.>3.
45.00