Počítání do 10 s interaktivními kartičkami pro aplikaci Anki (flashcards)

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 34.16 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 8. 2022
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Více než 850 interaktivních kartiček (flashcards) pro aplikaci Anki a papírová verze Montessori červeno-modrých počítacích tyčí pomůže dětem počítat do deseti a vizuálně provádět základní matematické operace jako je sčítáníodčítání porovnávání. Učebnice pro 1. třídu fixují děti od začátku na číslice a psaní, což brání matematickému vývoji. Většina příkladů v tomto materiálu je naopak zadána slovně namluvena, takže nevadí, že děti neumí číst.

Každý den je dítěti nabídnuto 20 nových kartiček (lze nastavit i jiný počet) a několik starých na opakování. Dítě si zobrazí kartičku se zadáním. Pomocí červeno-modrých papírových tyčí dokáže sčítat, odčítat nebo porovnávat. Pak si zobrazí odpověď a samo si určí, nakolik daný příklad zvládlo. Aplikace potom automaticky naplánuje, když je potřeba opakovat, takže obtížné kartičky jsou předkládány častěji. Dítě se tedy učí, co neumí a neopakuje zbytečně, co je mu jasné. Každé dítě může postupovat vlastním tempem.

Aplikace Anki je zdarma pro počítače a zařízení s operačním systémem Android. Nevyžaduje žádné uživatelské účty a po importu kartiček ani internet, takže je můžete používat, i když v blízkosti není Wifi. Uživatelé iPhone a iPad si mohou aplikaci buď zakoupit nebo používat internetovou verzi zdarma.

Kartičky umožní dítěti samostatnou práci, proto jsou vhodné pro distanční výuku, domškoláky a děti, které jsou rychlejší a potřebují vyplnit čas nebo naopak děti, které potřebují individuální přístup. Aplikaci Anki můžete také využít jako jednu z aktivit, pokud jste pořídili do školy tablety a chcete s nimi pracovat ve výuce.

Pokud nemáte barevnou tiskárnu, můžete si vytisknout černobílou verzi materiálů k tisku a vybarvit pastelkami.

Další produkty od autora Jana Bránecká

161654
Matematika
1., 2.
Didaktické hry
Cílem hadí hry je naučit děti efektivně sčítat řadu jednociferných čísel . Z počítacích tyčinek vyskládáme hada a
40.00 Kč
67506
Grafomotorika
MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Pracovní listy a karty pro nácvik psaní číslic. Soubor obsahuje 32 pracovních listů A5 (písanka), sadu karet s červenými
50.00 Kč
109340
Přírodověda
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Pexeso s výběrem 32 rostlin, které kvetou v prvních jarních měsících ve volné přírodě i v zahrádkách. Pexeso obsahuje
35.00 Kč
161575
Výtvarná výchova
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Barevné kartičky k tréninku rozlišování barev a jejich odstínů. Dítě hledá stejné barvy, stejné odstíny, řadí odstíny od
40.00 Kč
Počítání do 10 s interaktivními kartičkami pro aplikaci Anki (flashcards) Počítání do 10 s interaktivními kartičkami pro aplikaci Anki (flashcards)
Více než 850 interaktivních kartiček (flashcards) pro aplikaci Anki a papírová verze Montessori červeno-modrých počítacích tyčí pomůže dětem počítat do deseti a vizuálně provádět základní matematické operace jako je sčítání, odčítání a porovnávání. Učebnice pro 1. třídu fixují děti od začátku na číslice a psaní, což brání matematickému vývoji. Většina příkladů v tomto materiálu je naopak zadána slovně a namluvena, takže nevadí, že děti neumí číst. Každý den je dítěti nabídnuto 20 nových kartiček (lze nastavit i jiný počet) a několik starých na opakování. Dítě si zobrazí kartičku se zadáním. Pomocí červeno-modrých papírových tyčí dokáže sčítat, odčítat nebo porovnávat. Pak si zobrazí odpověď a samo si určí, nakolik daný příklad zvládlo. Aplikace potom automaticky naplánuje, když je potřeba opakovat, takže obtížné kartičky jsou předkládány častěji. Dítě se tedy učí, co neumí a neopakuje zbytečně, co je mu jasné. Každé dítě může postupovat vlastním tempem. Aplikace Anki je zdarma pro počítače a zařízení s operačním systémem Android. Nevyžaduje žádné uživatelské účty a po importu kartiček ani internet, takže je můžete používat, i když v blízkosti není Wifi. Uživatelé iPhone a iPad si mohou aplikaci buď zakoupit nebo používat internetovou verzi zdarma. Kartičky umožní dítěti samostatnou práci, proto jsou vhodné pro distanční výuku, domškoláky a děti, které jsou rychlejší a potřebují vyplnit čas nebo naopak děti, které potřebují individuální přístup. Aplikaci Anki můžete také využít jako jednu z aktivit, pokud jste pořídili do školy tablety a chcete s nimi pracovat ve výuce. Pokud nemáte barevnou tiskárnu, můžete si vytisknout černobílou verzi materiálů k tisku a vybarvit pastelkami.
UUCZ-161736
Matematika>Didaktické hry>1.
40.00