Příklady pro třeťáky

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Velikost: 1.95 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 4. 2023
Sdílet:

Materiál obsahuje celkem 252 kartiček k procvičování, které jsou rozděleny do třech kategorií: sčítání, odčítání dvojciferných čísel, sčítání a odčítání trojciferných čísel, násobení a dělení desíti a stem.

Ideálně každou obtížnost vytiskněte na jinou barvu papíru.

 

Nechcete-li mít z druhé strany doplněnou správnou variantu, tiskněte pouze liché stránky. V opačném případě tiskněte oboustranně.

 

Využijete na procvičování ve dvojicích, na stanoviště, pro diktáty příkladů, kdy losujete vy nebo děti, jistě vymyslíte mnoho dalších využití.

 

Varianta s jenga věží

Mám jednu sadu jenga dřívek, které jsem označila třemi různými barvami (stejnými s barvou papírů, na které jsem kartičky tiskla). Děti staví věž podle pravidel této hry, ovšem po každém vytažení jednoho dřívka musí správně zodpovědět slovo dané barvy - obtížnosti. Teprve poté položí dřívko do horního patra. Pokud odpoví chybně, tahají další dřívko. Tato pravidla si už můžete libovolně upravovat podle vašich požadavků nebo nápadů.

 

Přeji hodně zábavy :)

Další produkty od autora Martina Hortová

67442
Český jazyk
2.
Didaktické hry
Kratší hra pro dva až čtyři hráče. Materiál obsahuje univerzální herní desku, 13 řazení slov podle abecedy (vždy čtyři
40.00 Kč
218080
Český jazyk
3., 4.
Didaktické hry
Materiál obsahuje 16 karet s celkem 121 slovy k doplnění i/y po B. Po vybrání správného písmena a seřazení získaných
50.00 Kč
118742
Anglický jazyk
1., 2., 3.
Já mám, kdo má
Anglická verze hry Já mám - kdo. Materiál obsahuje i 18 kartiček pro hru a zároveň 2 x 18 karet s obrázky (jednou s
40.00 Kč
107189
Český jazyk
1., 2.
Pexeso
Materiál obsahuje 20 dvojic obrázek - slovo a dva záznamové archy pro psaní slov či kreslení obrázků. Je psán velkými
40.00 Kč
Příklady pro třeťáky Příklady pro třeťáky
Materiál obsahuje celkem 252 kartiček k procvičování, které jsou rozděleny do třech kategorií: sčítání, odčítání dvojciferných čísel, sčítání a odčítání trojciferných čísel, násobení a dělení desíti a stem. Ideálně každou obtížnost vytiskněte na jinou barvu papíru.   Nechcete-li mít z druhé strany doplněnou správnou variantu, tiskněte pouze liché stránky. V opačném případě tiskněte oboustranně.   Využijete na procvičování ve dvojicích, na stanoviště, pro diktáty příkladů, kdy losujete vy nebo děti, jistě vymyslíte mnoho dalších využití.   Varianta s jenga věží Mám jednu sadu jenga dřívek, které jsem označila třemi různými barvami (stejnými s barvou papírů, na které jsem kartičky tiskla). Děti staví věž podle pravidel této hry, ovšem po každém vytažení jednoho dřívka musí správně zodpovědět slovo dané barvy - obtížnosti. Teprve poté položí dřívko do horního patra. Pokud odpoví chybně, tahají další dřívko. Tato pravidla si už můžete libovolně upravovat podle vašich požadavků nebo nápadů.   Přeji hodně zábavy :)
UUCZ-289010
Matematika>Didaktické hry>3.
40.00