Sčítání a odčítání do 10 - rybičky

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
50
Velikost: 13.89 MB
Typ souboru: zip
Prodávající Iva Šustrová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
26. 7. 2025
Sdílet:

Manipulativní a víceúčelový materiál k upevnění sčítání a odčítání do 10 obsahuje 148 karet s příklady ve dvou úrovních v barevné i černobílé verzi.

Rozmístěte karty po prostoru a nechte děti přiřazovat rybičky s příklady do rybníčků s odpovídajícím výsledkem. Karty lze využít také k opisu a výpočtu příkladů do sešitu/na tabulku, ke skupinové či individuální práci.

Po vytisknutí v barevné nebo černobílé verzi doporučuji zalaminovat pro delší trvanlivost.



 

Další produkty od autora Iva Šustrová

526532
Pracovní činnosti
1., 2., 3.
Lapbook
Minibook, malá knížečka, která bude sloužit dětem jako skvělý pomocník při určování jarních květin a nebo při
35.00 Kč
605246
Český jazyk - čtení
1., 2.
Pracovní listy
Tento materiál obsahuje 20 karet po 8 obrázcích. Cílem žáků je správně napsat jednotlivá slova. Obrázky jsou koncipovány
40.00 Kč
433842
Pracovní činnosti
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Omalovánky
Tyto šablony využijete v hodinách Vv a Pč na 1. stupni. Zvolit můžete několik technik - např. vybarvování pastelkami a
0.00 Kč
314000
Český jazyk - gramatika
3., 4.
Didaktické hry
Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ. Tento materiál podporuje dosažení těchto vzdělávacích cílů: žák odůvodňuje a píše
25.00 Kč
Sčítání a odčítání do 10 - rybičky Sčítání a odčítání do 10 - rybičky
Manipulativní a víceúčelový materiál k upevnění sčítání a odčítání do 10 obsahuje 148 karet s příklady ve dvou úrovních v barevné i černobílé verzi.Rozmístěte karty po prostoru a nechte děti přiřazovat rybičky s příklady do rybníčků s odpovídajícím výsledkem. Karty lze využít také k opisu a výpočtu příkladů do sešitu/na tabulku, ke skupinové či individuální práci.Po vytisknutí v barevné nebo černobílé verzi doporučuji zalaminovat pro delší trvanlivost. 
UUCZ-916976
Matematika>Ostatní>1.>💧Voda a vodstvo>🐟 Ryby
40.00