Vánoce - VÁNOČNÍ STROM / počty do 10

Počet stran:
3
Velikost: 6.08 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající SKAVERKA
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 2. 2025
Sdílet:

 

Aktivita obsahuje podkladový list s vánočním stromečkem, ke kterému se připevňují za pomocí suchého zipu ozdoby.

K dispozici je 10 ozdob.

Dítě si losuje daný počet, který má na stromeček přiřadit. Počet je napsaný na dárcích, které je možné připevnit na dárek pod stromečkem.

Procvičuje si tím základní počty do 10.

Další produkty od autora SKAVERKA

122802
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Soubor obsahuje 13 aktivit na téma dopravní prostředky. Děti s aktivitami trénují barvy, stíny, detaily, skládání
225.00 Kč
100384
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Milují Vaše děti pohádky? Pojďte si připomenout nejznámější z nich. Popelku, Červenou Karkulku nebo třeba Sedmero
25.00 Kč
22468
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Děti přiřazují obrázky ke svým stínům.
25.00 Kč
8903
Matematika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Výuková pomůcka obsahuje podklad s mísou, na který děti pomocí suchých zipů připevňují různé druhy ovoce. Součástí
45.00 Kč
Vánoce - VÁNOČNÍ STROM / počty do 10 Vánoce - VÁNOČNÍ STROM / počty do 10
  Aktivita obsahuje podkladový list s vánočním stromečkem, ke kterému se připevňují za pomocí suchého zipu ozdoby. K dispozici je 10 ozdob. Dítě si losuje daný počet, který má na stromeček přiřadit. Počet je napsaný na dárcích, které je možné připevnit na dárek pod stromečkem. Procvičuje si tím základní počty do 10.
UUCZ-12069
Matematika>Prvouka>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Skládačky>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>🎨 Barvy>❄️ Zima>🎁 Vánoce
46.00