Včelí matematické skládačky (+, - do 20 bez přechodu)

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
15
Velikost: 15.23 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 5. 2025
Sdílet:
  • Materiál obsahuje sedm obrázků s včelí tematikou. U každého obrázku si děti procvičí sčítání a odčítání do 20 bez přechodu přes desítku.
  • Soubor je potřeba vytisknout oboustranně.
  • Obrázek je nutné nastříhat předem. Žáci pak přikládají části nastříhaného obrázku na kartičku s příklady a to tak, že žák vypočítá příklad, najde výsledek na kartičce a pak ho umístí výsledkem dolů (obrázkem nahoru) na kartičku s příklady. Postupně tak vznikne obrázek.
  • Jednotlivé části obrázku mohou žáci lepit na kartičku s příklady a pak si vytvořený obrázek vybarvit.
  • Učitel si také může materiál zalaminovat, vystřihnout a opakovaně používat.

Další produkty od autora Magdaléna Wojatschke

859540
Přírodověda
1., 2., 3.
Pracovní listy
4 strany se věnují třídění odpadu do správných popelnic - děti vystřihnou různé předměty a pak je přiřadí a nalepí ke
30.00 Kč
859549
Matematika
1.
Pracovní listy
Objevují se zde následující úkoly: porovnávání čísel spojování příkladu s výsledkem řešení tajenky doplňování pyramid
35.00 Kč
869438
Matematika
1.
Ostatní
Materiál obsahuje 28 kartiček k procvičení orientace v číselné řadě do 20. Úkolem žáků je doplnit číslo před nebo za
25.00 Kč
866297
Český jazyk - gramatika
2., 3.
Běhací diktát
Materiál obsahuje 24 kartiček. Kartičky je potřeba před samotnou aktivitou rozmístit po třídě. Na každé kartičce je
30.00 Kč
Včelí matematické skládačky (+, - do 20 bez přechodu) Včelí matematické skládačky (+, - do 20 bez přechodu)
Materiál obsahuje sedm obrázků s včelí tematikou. U každého obrázku si děti procvičí sčítání a odčítání do 20 bez přechodu přes desítku.Soubor je potřeba vytisknout oboustranně.Obrázek je nutné nastříhat předem. Žáci pak přikládají části nastříhaného obrázku na kartičku s příklady a to tak, že žák vypočítá příklad, najde výsledek na kartičce a pak ho umístí výsledkem dolů (obrázkem nahoru) na kartičku s příklady. Postupně tak vznikne obrázek.Jednotlivé části obrázku mohou žáci lepit na kartičku s příklady a pak si vytvořený obrázek vybarvit.Učitel si také může materiál zalaminovat, vystřihnout a opakovaně používat.
UUCZ-874938
Matematika>Loto>Skládačky>1.>🐝 Včely
30.00