Zimní počítání

Předmět:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
8
Velikost: 2.88 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 1. 2024
Sdílet:

Zimní počítání pro prvňáčky, které se zaměřuje na rozklady čísel 2 - 10 a sčítání, odčítání a dopočty do 10. Kartičky nebo pracovní listy. Materiál lze použít jako brožuru.

Více o produktu

Materiál obsahuje:

9 kartiček s rozklady čísel 2 - 10.

24 kartiček na sčítání, odčítání a dopočítávání do 10.

Příprava materiálu:

Kartičky s rozklady vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte. Kartičky se sčítáním a odčítáním do 10 vytiskněte (lze zalaminovat nebo ponechat jako pracovní list). Doporučuji každou kartičku vytisknout víckrát.

 

Jak s materiálem pracovat:

ROZKLADY - doporučuji každou kartičku s rozkladem vytisknout víckrát, abyste mohli pracovat s celou třídou. Já tisknu vše pro každé dítě. Děti provádí rozklady čísel mazací fixou. Poté společně kontrolujeme a děti vše mažou. Lze také využít práci ve dvojici, kdy si děti navzájem vybírají karty na rozklad, poté vybranou kartu vypracují a opět ve dvojici kontrolují. POČÍTÁNÍ DO 10 nezalaminované - dětem rozdejte vytištěný list. Děti podle obrázků přiřazují čísla a počítají. zalaminované - karty rozstříhejte a zamíchejte. Rámeček s obrázky vyvěste na viditelné místo ve třídě nebo promítněte na tabuli. Děti si losují kartičky, přiřazují čísla k obrázkům a počítají. Kontrolu poté provádíte společně. My si vždy dáváme určitý časový limit a děti se snaží během limitu vyluštit co nejvíce kartiček. Doporučuji tedy vytisknout opět ve vícero výtiscích.

Další produkty od autora Teach me better

502753
Český jazyk
1.
Omalovánky
Sada devíti vybarvovaček do češtiny, matematiky a prvouky pro žáky 1. třídy. Obsah: 9 Pracovních listů do češtiny
40.00 Kč
460978
Český jazyk
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Sada demonstračních karet české abecedy. Obsahuje tiskací i psací písmo. Materiál obsahuje: Karty s českou abecedou
40.00 Kč
548316
Prvouka
1., 2., 3.
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Jednoduchá stezka s otázkami na téma "Den Země". 12 otázek vhodných zejména pro děti 1. - 3. třídy. Obsah: 12 x
50.00 Kč
347418
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pravidla třídy
Materiál obsahuje: 10 x list s číslem pravidla 10 x jednotlivá pravidla s obrázky Vše si vytiskněte, zalaminujte a
40.00 Kč
Zimní počítání Zimní počítání
Zimní počítání pro prvňáčky, které se zaměřuje na rozklady čísel 2 - 10 a sčítání, odčítání a dopočty do 10. Kartičky nebo pracovní listy. Materiál lze použít jako brožuru. Více o produktu Materiál obsahuje: 9 kartiček s rozklady čísel 2 - 10. 24 kartiček na sčítání, odčítání a dopočítávání do 10. Příprava materiálu: Kartičky s rozklady vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte. Kartičky se sčítáním a odčítáním do 10 vytiskněte (lze zalaminovat nebo ponechat jako pracovní list). Doporučuji každou kartičku vytisknout víckrát.   Jak s materiálem pracovat: ROZKLADY - doporučuji každou kartičku s rozkladem vytisknout víckrát, abyste mohli pracovat s celou třídou. Já tisknu vše pro každé dítě. Děti provádí rozklady čísel mazací fixou. Poté společně kontrolujeme a děti vše mažou. Lze také využít práci ve dvojici, kdy si děti navzájem vybírají karty na rozklad, poté vybranou kartu vypracují a opět ve dvojici kontrolují. POČÍTÁNÍ DO 10 nezalaminované - dětem rozdejte vytištěný list. Děti podle obrázků přiřazují čísla a počítají. zalaminované - karty rozstříhejte a zamíchejte. Rámeček s obrázky vyvěste na viditelné místo ve třídě nebo promítněte na tabuli. Děti si losují kartičky, přiřazují čísla k obrázkům a počítají. Kontrolu poté provádíte společně. My si vždy dáváme určitý časový limit a děti se snaží během limitu vyluštit co nejvíce kartiček. Doporučuji tedy vytisknout opět ve vícero výtiscích.
UUCZ-458010
Matematika>Pracovní listy>1.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Zima
30.00