BINGO k tématu TIERE

Předmět:
Počet stran:
4
Velikost: 13.62 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Kamila Brauner
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 9. 2022
Sdílet:

Hra BINGO slouží k procvičování slovní zásoby na témaZVÍŘATA. Obsahuje 12 různých hracích karet (9 zvířat na kartě), procvičováno je 15 pojmů.

Popis hry, seznam použité slovní zásoby formou losovacích kartiček i návod na přípravu kartiček jsou přiloženy.

ONLINE: Součástí materiálu jsou odkazy na tři procvičovací cvičení s celkem 41 zvířaty (s poslechem výslovnosti) v aplikaci LearningApps.

Další produkty od autora Kamila Brauner

294638
Cizí jazyky
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Kalendář pro děti
Dubnová stránka kalendáře 2023 - vhodné jako výzdoba třídy i jako učební materiál
0.00 Kč
345008
Cizí jazyky
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Sbírka 11 nejrůznějších aktivit na téma ŠKOLNÍ PŘEDMĚTY a ROZVRH HODIN pro žáky 2. stupně (ale i 1. ročníku SŠ, pokud
109.00 Kč
192002
Německý jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Gramatické / slovíčkové záložky do učebnice nebo pracovního sešitu. Sada obsahuje 4 záložky se zájmeny - osobní +
33.00 Kč
336120
Cizí jazyky
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Dvě "samokontrolní" domina (k modálním slovesům dürfen a können), součástí je vždy i doplňovací tabulka a rubová
25.00 Kč
BINGO k tématu TIERE BINGO k tématu TIERE
Hra BINGO slouží k procvičování slovní zásoby na témaZVÍŘATA. Obsahuje 12 různých hracích karet (9 zvířat na kartě), procvičováno je 15 pojmů. Popis hry, seznam použité slovní zásoby formou losovacích kartiček i návod na přípravu kartiček jsou přiloženy. ONLINE: Součástí materiálu jsou odkazy na tři procvičovací cvičení s celkem 41 zvířaty (s poslechem výslovnosti) v aplikaci LearningApps.
UUCZ-178923
Německý jazyk>Didaktické hry>Bingo>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>🐾 Živočichové
35.00