Pracovní listy "Winter"

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
5
Velikost: 5.21 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 1. 2023
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pět PDF pracovních listů k tématu "Winter". Žáci procvičují slovní zásobu zimních sportů, ale i dalších aktivit, typických pro zimní období. Materiály jsou k dispozici jak v barevné, tak i v černobílé verzi.

1) Dva pracovní listy "Winterabende". Žáci spojují 10 činností (obrázků) s vhodnými přídavnými jmény a hovoří o tom, jaké jsou jejich zimní večery. Druhá verze tohoto pracovního listu nechává 5 volných polí, která mohou žáci dokreslit vlastními aktivitami.

2) Dva pracovní listy "Winteraktivitäten". Na prvním pracovním listě najdou žáci 10 obrázků nejčastějších zimních (sportovních) činností, které spojují s německými výrazy. Na dalším listě tytéž činnosti "známkují" - hodnotí na škále 1-5. Hovoří o tom, které aktivity je baví a jak často se jim v zimě věnují.

3) Pracovní list "Was muss / kann / soll im Januar gemacht werden?" - určeno pro pokročílejší studenty (A2+). Jedná se o seznam činností, které člověk může / musí / má dělat v lednu (od úklidu vánočních dekorací přes psaní deníku až po krmení ptáků). Žáci opět hodnotí jednotlivé činnosti pomocí čísel (např. 1 = schon gemacht, 2 = das hat noch Zeit atd.) a hovoří o tom, co sami v lednu (ne)dělají oni sami, případně jejich rodiče.

Další produkty od autora Eva a Leona

218928
Německý jazyk
7., 8., 9.
Pracovní listy
Přečtěte si se studenty reálie k mikulášské tradici a procvičte slovní zásobu typickou pro německy mluvící země. Vhodný
35.00 Kč
440176
Německý jazyk
9., SŠ
Pracovní listy
Set obsahuje 5 listů s vánoční a předvánoční tématikou. Materiál je bohatý na obrázky, dává tak možnost vyjádřit se více
34.99 Kč
230762
Německý jazyk
8., 9., SŠ
Pracovní listy
Pracovní listy jsou určeny pro dospělé nebo dospívající studenty jazykové úrovně A2. *Pracovní list Silvester - cvičení
60.00 Kč
365969
Německý jazyk
8., 9., SŠ
Pracovní listy
V setu najdete 3 pracovní listy k tématu "podzim". Jsou určeny pro studenty němčiny na úrovni A1 - A2 (vhodné pro vyšší
39.00 Kč
Pracovní listy "Winter" Pracovní listy "Winter"
Pět PDF pracovních listů k tématu "Winter". Žáci procvičují slovní zásobu zimních sportů, ale i dalších aktivit, typických pro zimní období. Materiály jsou k dispozici jak v barevné, tak i v černobílé verzi. 1) Dva pracovní listy "Winterabende". Žáci spojují 10 činností (obrázků) s vhodnými přídavnými jmény a hovoří o tom, jaké jsou jejich zimní večery. Druhá verze tohoto pracovního listu nechává 5 volných polí, která mohou žáci dokreslit vlastními aktivitami. 2) Dva pracovní listy "Winteraktivitäten". Na prvním pracovním listě najdou žáci 10 obrázků nejčastějších zimních (sportovních) činností, které spojují s německými výrazy. Na dalším listě tytéž činnosti "známkují" - hodnotí na škále 1-5. Hovoří o tom, které aktivity je baví a jak často se jim v zimě věnují. 3) Pracovní list "Was muss / kann / soll im Januar gemacht werden?" - určeno pro pokročílejší studenty (A2+). Jedná se o seznam činností, které člověk může / musí / má dělat v lednu (od úklidu vánočních dekorací přes psaní deníku až po krmení ptáků). Žáci opět hodnotí jednotlivé činnosti pomocí čísel (např. 1 = schon gemacht, 2 = das hat noch Zeit atd.) a hovoří o tom, co sami v lednu (ne)dělají oni sami, případně jejich rodiče.
UUCZ-242694
Německý jazyk>Pracovní listy>SŠ>Zima
45.00