Abeceda - téma zvířat

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
36
Velikost: 23.68 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Martina Gardoňová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 9. 2024
Sdílet:

Plakáty abecedy se zvířaty obsahují 34 listů (plus průvodní list a jeden plakát shrnující celou abecedu), z nichž každý představuje jedno písmeno abecedy doplněné ilustrací zvířete. Součástí materiálu jsou také tipy na aktivity.

Doporučuji plakáty nejprve zalaminovat a poté je využít nejen jako výzdobu třídy, ale i jako interaktivní pomůcku pro rozvoj čtenářských dovedností a poznávání přírody.

Další produkty od autora Martina Gardoňová

640244
Anglický jazyk
3., 4., 5.
Výzdoba třídy
Plakáty anglické abecedy jsou ideální učební pomůckou pro děti, které se učí abecedu a nová slova. Každý plakát
30.00 Kč
920798
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Sada obsahuje 16 názorných karet s různými druhy třídních služeb, připravených ve dvou velikostech – A5 a A6. Na každé
25.00 Kč
921047
Nezařazené k předmětu
Školní družina, 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál „Moje letní prázdniny“ je sada pracovních listů, která umožňuje dětem reflektovat léto zábavnou a tvořivou
25.00 Kč
902655
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
„Mé plány na léto“ je pracovní list pro děti, který podporuje jejich schopnost plánovat, psát a přemýšlet o vlastních
26.00 Kč
Abeceda - téma zvířat Abeceda - téma zvířat
Plakáty abecedy se zvířaty obsahují 34 listů (plus průvodní list a jeden plakát shrnující celou abecedu), z nichž každý představuje jedno písmeno abecedy doplněné ilustrací zvířete. Součástí materiálu jsou také tipy na aktivity.Doporučuji plakáty nejprve zalaminovat a poté je využít nejen jako výzdobu třídy, ale i jako interaktivní pomůcku pro rozvoj čtenářských dovedností a poznávání přírody.
UUCZ-637278
Nezařazené k předmětu>Výzdoba třídy>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>🐾 Živočichové
39.00