ADVENTNÍ GIRLANDA

Téma:
Počet stran:
56
Velikost: 29.03 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

ADVENTNÍ GIRLANDA/ PDF

Udělejte si před Vánoci pořádnou parádu a vytvořte si tematickou výzdobu.

DÍKY ADVENTNÍ GIRLANDĚ BUDOU MÍT DĚTI NEUSTÁLE NA OČÍCH SYMBOLY A TRADICE, KTERÉ PATŘÍ K ADVENTNÍMU OBDOBÍ. :)

Co vše si ze souboru k výzdobě vyberete je jen na vás.

Tento soubor obsahuje:

  • malované a kreslené adventní obrázky na celkem 57 stranách
  • ADVENTNÍ GIRLANDU S KRESLENÝMI OBRÁZKY K DOTVOŘENÍ (celkem 37 praporků) + NÁPIS VESELÉ VÁNOCE + PODKLAD PRO VLASTNÍ NÁVRH
  • ADVENTNÍ GIRLANDU S MALOVANÝMI OBRÁZKY (celkem 36 praporků) + NÁPIS VESELÉ VÁNOCE + PODKLAD PRO VLASTNÍ NÁVRH
  • DOPLŇKOVÉ TEMATICKÉ MALOVANÉ I KRESLENÉ OBRÁZKY, které můžete využít například k výzdobě, tvoření nástěnek, zápichů, dozdobení vánočních dárků, stromečku nebo k různým aktivitám pro děti (vhodné například k aktivitám na podporu smyslového vnímání). 

 

Na výrobě girlandy se mohou podílet i děti- procvičí si tak jemnou motoriku, stříhání a v případě výběru girlandy k dotvoření mohou  rozvíjet mimo jiné také svoji kreativitu. 

Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ, případně první stupeň ZŠ, který byl vytvořen v souladu s RVPSoubor se tak zaměřuje na dosažení vzdělávacích cílů a rozvoj různých kompetencí-  v rámci předškolního vzdělávání například kompetencí k řešení problémů (např. tvorba vlastních originálních nápadů při dotvoření omalovánek a dozdobení ADVENTNÍ GIRLANDY, využití vlastní fantazie a představivosti, uplatnění kreativity při využití doplňkových tematických obrázků).

Další produkty od autora Kristýna Hlavinková

118033
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
JARNÍ POČÍTÁNÍ/ PDF -ručně malovaný soubor, který lze využít více způsoby -karty s jarními počty od 1-10 -např. k jarní
50.00 Kč
309265
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
BARVOHRÁTKY- AKTIVITY/ PDF poznávání světa plného barev s malovanými aktivitami seznámení s barvami a jejich odstíny-
154.00 Kč
17893
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
MASOPUST- soubor ručně malovaných obrázků a tipů na aktivity, pro děti 2-7 let Pdf soubor MASOPUST napomáhá dětem se
60.00 Kč
65408
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Výzdoba třídy
PRAVIDLA TŘÍDY- PDF soubor se sedmi ručně malovanými obrázky do školky -pravidla: srdíčkové hračkové talířkové šnečkové
35.00 Kč
ADVENTNÍ GIRLANDA ADVENTNÍ GIRLANDA
ADVENTNÍ GIRLANDA/ PDF Udělejte si před Vánoci pořádnou parádu a vytvořte si tematickou výzdobu. DÍKY ADVENTNÍ GIRLANDĚ BUDOU MÍT DĚTI NEUSTÁLE NA OČÍCH SYMBOLY A TRADICE, KTERÉ PATŘÍ K ADVENTNÍMU OBDOBÍ. :) Co vše si ze souboru k výzdobě vyberete je jen na vás. Tento soubor obsahuje: malované a kreslené adventní obrázky na celkem 57 stranách ADVENTNÍ GIRLANDU S KRESLENÝMI OBRÁZKY K DOTVOŘENÍ (celkem 37 praporků) + NÁPIS VESELÉ VÁNOCE + PODKLAD PRO VLASTNÍ NÁVRH ADVENTNÍ GIRLANDU S MALOVANÝMI OBRÁZKY (celkem 36 praporků) + NÁPIS VESELÉ VÁNOCE + PODKLAD PRO VLASTNÍ NÁVRH DOPLŇKOVÉ TEMATICKÉ MALOVANÉ I KRESLENÉ OBRÁZKY, které můžete využít například k výzdobě, tvoření nástěnek, zápichů, dozdobení vánočních dárků, stromečku nebo k různým aktivitám pro děti (vhodné například k aktivitám na podporu smyslového vnímání).    Na výrobě girlandy se mohou podílet i děti- procvičí si tak jemnou motoriku, stříhání a v případě výběru girlandy k dotvoření mohou  rozvíjet mimo jiné také svoji kreativitu.  Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ, případně první stupeň ZŠ, který byl vytvořen v souladu s RVP. Soubor se tak zaměřuje na dosažení vzdělávacích cílů a rozvoj různých kompetencí-  v rámci předškolního vzdělávání například kompetencí k řešení problémů (např. tvorba vlastních originálních nápadů při dotvoření omalovánek a dozdobení ADVENTNÍ GIRLANDY, využití vlastní fantazie a představivosti, uplatnění kreativity při využití doplňkových tematických obrázků).
UUCZ-442890
Nezařazené k předmětu>Omalovánky>Výzdoba třídy>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Vánoce
88.00