ADVENTNÍ KALENDÁŘ ZDARMA

Počet stran:
Velikost: 5.82 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 11. 2023
Cena:
0 Kč vč. DPH
Sdílet:

Posíláme adventní kalendář ZDARMA do emailu. Najdete v něm spoustu informací o Vánocích a vánočních tradicích, kouzelné pohádky, písničky, koledy, tvoření, recepty upravené pro děti i nějaké aktivity z naší dílny. Nebudou chybět ani soutěže o vstupenky, o knížku a také o naše materiály. 

Prožijte s námi advent opravdově a věnujte svůj čas dětem. Náš adventní kalendář Vám k tomu bude dobrým společníkem, každý den je tematicky zpracovaný a provede vás adventem včetně adventních postav jako je svatá Lucie, sv. Ambrož i sv. Mikuláš, nebudou chybět ani čertíci a andělé.  

V předchozích letech měl adventní kalendář velký úspěch a máme na něj spoustu pozitivních referencí, tak věříme, že letos bude dělat radost i v dalších rodinách nebo školkách či školách :-)

Můžete si z našich stránek stáhnout jeden celý ukázkový den a nebo si přihlásit odběr rovnou celého kalendáře. 

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

10238
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
14 kvalitních obrázků A4 roztomilých lesních zvířátek (2 obrázky jsou ve 2 variantách s pozadím i bez něj) obrázky lze
50.00 Kč
94850
Přírodověda
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
BALÍČEK OBSAHUJE tyto materiály, které se prodávají jednotlivě: PTÁCI - 12 SKLÁDANEK - VERDAEL FOR KIDS Postřehovka
160.00 Kč
4393
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Kniha aktivit pro naše nejmenší je vhodná už pro děti od cca 2 let. Zábavnou formou si na ní procvičí grafomotoriku
100.00 Kč
3025
Matematika
MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Dvojdílné skládanky s lesními motivy procvičují u děti přiřazení obrázku vyjadřujícího počet prvků ke správné číslovce
35.00 Kč
ADVENTNÍ KALENDÁŘ ZDARMA ADVENTNÍ KALENDÁŘ ZDARMA
Posíláme adventní kalendář ZDARMA do emailu. Najdete v něm spoustu informací o Vánocích a vánočních tradicích, kouzelné pohádky, písničky, koledy, tvoření, recepty upravené pro děti i nějaké aktivity z naší dílny. Nebudou chybět ani soutěže o vstupenky, o knížku a také o naše materiály.  Prožijte s námi advent opravdově a věnujte svůj čas dětem. Náš adventní kalendář Vám k tomu bude dobrým společníkem, každý den je tematicky zpracovaný a provede vás adventem včetně adventních postav jako je svatá Lucie, sv. Ambrož i sv. Mikuláš, nebudou chybět ani čertíci a andělé.   V předchozích letech měl adventní kalendář velký úspěch a máme na něj spoustu pozitivních referencí, tak věříme, že letos bude dělat radost i v dalších rodinách nebo školkách či školách :-) Můžete si z našich stránek stáhnout jeden celý ukázkový den a nebo si přihlásit odběr rovnou celého kalendáře. 
UUCZ-419327
Nezařazené k předmětu>Kalendář pro děti>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Adventní kalendář>Vánoce
0.00