Autorské básně na téma leden: Lyžování, lední hokej, Tři králové, Nový rok.

Počet stran:
0
Velikost: 350.96 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Petra Osecká, DiS.
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 11. 2024
Sdílet:

Dobrý den,

 

nabízím brožuru - autorské básně na téma leden.

Básně jsou na témata:

Tři králové.

Nový rok.

Lyžování.

Lední hokej. 

Jedná se o vzdělávací materiál.

Další produkty od autora Petra Osecká, DiS.

184737
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Písničky, básničky
Brožura s názvem Stěhovaví ptáci. Příprava je v souladu s RVP PV (klíčové kompetence, očekávané a konkretizované výstupy
65.00 Kč
245144
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Přípravy hodiny/lekce
Dobrý den, nabízím přípravu na téma: únor. Je psána dle RVP PV pro smíšenou třídu na 5 pracovních dní. V přípravě
69.00 Kč
310254
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Pravidla třídy
Dobrý den, nabízím autorské básně k přípravě červen. Najdete v nich básně na témata: dovolená, doprava, pohádka o
29.00 Kč
809116
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, 1.
Projekty
Dobrý den, nabízím 100 tipů na zlepšení jemné motoriky u dětí. Vše jasně, přehledně napsané v bodech. Materiál obsahuje
39.00 Kč
Autorské básně na téma leden: Lyžování, lední hokej, Tři králové, Nový rok. Autorské básně na téma leden: Lyžování, lední hokej, Tři králové, Nový rok.
Dobrý den,   nabízím brožuru - autorské básně na téma leden. Básně jsou na témata: Tři králové. Nový rok. Lyžování. Lední hokej.  Jedná se o vzdělávací materiál.
UUCZ-230136
Nezařazené k předmětu>Přípravy hodiny/lekce>Projekty>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>❄️ Zima>☁️ Počasí>🌦️ Roční období>👑 Tři králové
29.00