balíček adventních aktivit

Téma:
Počet stran:
32
Velikost: 6.33 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 1. 2022
Cena:
90 Kč vč. DPH
Sdílet:
 1. VÁNOČNÍ DOBBLE s českými motivy: 31 laminovaných karet s vánočními obrázky, vhodné pro rozvoj slovní zásoby a k povídání si o vánočních tradicích (jmelí, zlaté prasátko, kapr, betlém angděl, kometa, vánoční stromeček, sněhulák, rozkrojené jablko, cukroví, perníková chaloupka….)
 2. VÁNOČNÍ KOLEDY: Noty pro vánoční koledy (Tichá noc, Rolničky, Nesem vám noviny, Vánoce přicházeji, Tři králové, We wish you a merry christmas) – u nás nejoblíbenější. Forma je zvolená pro děti, které zajímá hra na xylofon, ale znají písmena a neznají noty. Tedy jsou pouze kroužky s písmenem příslušné noty s tím, že si dítě vybarví tyto kroužky podle barev na vlastním xylofonu. Obrázek je zvolený pro nečtenáře, aby z něj bylo pochopitelné o jakou koledu se jedná.
 3. VLOČKY: Zkoumání malých vloček lupou a párování s velkými. Kontrola z druhé strany.
 4. PUZZLE S ČÍSLY
 5. DEFORMITY SNĚHULÁKŮ: Párování sněhuláků s kontrolou. Celkem 2×9 kartiček.
 6. STÍNY: 2×9 kartiček.
 7. VÁNOČNÍ DOMINO
 8. KOSTKOVÉ POČÍTÁNÍ: Každý má jeden stromek. Na stromech jsou ozdoby s čísly. Hráč hodí kostkou a příslušné číslo na svém stromečku škrtne. Hraje další. Vyhrává ten, který vyškrtá všechna čísla.
 9. TŘÍKRÁLOVÉ PUZZLE: Dítě si puzzle samo rozstříhá – a může skládat. Jsou na každém různé tipy vedení čar.
 10. SUDOKU PRO NEJMENŠÍ
 11. HLEDEJ A POČÍTEJ: Na každé kartě je určitý počet obrázků. Z druhé strany kontrola. Tři obtížnosti.
 12. VÁNOČNÍ PEXESO: 20 kartiček s různě zdobenými vánočními stromky

Další produkty od autora ZODPOVĚDNÁ VÝUKA

9667
Matematika
ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Rychlá matematická rozcvička ve formě závodního okruhu. Na procvičení malé násobilky a sčítání s odčítáním do 20. Popis
25.00 Kč
339539
Český jazyk - gramatika
3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
18 ks puzzle pro určování osoby, čísla a času u sloves. Rychlá příprava, jednoduché instrukce, samostatná kontrola
30.00 Kč
18459
Matematika
1.
Kolíčkování
Pomůcka pro první seznámení s mincemi a sčítání do 10 Kč. Popis: 18 karet, kde jsou v horní části mince v hodnotě 1,- 2
30.00 Kč
18461
Český jazyk
1.
Didaktické hry
Postřehová hra s velkými písmeny české abecedy. Popis: 31 kruhových karet vždy s písmeny české abecedy včetně diakritiky
40.00 Kč
balíček adventních aktivit balíček adventních aktivit
VÁNOČNÍ DOBBLE s českými motivy: 31 laminovaných karet s vánočními obrázky, vhodné pro rozvoj slovní zásoby a k povídání si o vánočních tradicích (jmelí, zlaté prasátko, kapr, betlém angděl, kometa, vánoční stromeček, sněhulák, rozkrojené jablko, cukroví, perníková chaloupka….) VÁNOČNÍ KOLEDY: Noty pro vánoční koledy (Tichá noc, Rolničky, Nesem vám noviny, Vánoce přicházeji, Tři králové, We wish you a merry christmas) – u nás nejoblíbenější. Forma je zvolená pro děti, které zajímá hra na xylofon, ale znají písmena a neznají noty. Tedy jsou pouze kroužky s písmenem příslušné noty s tím, že si dítě vybarví tyto kroužky podle barev na vlastním xylofonu. Obrázek je zvolený pro nečtenáře, aby z něj bylo pochopitelné o jakou koledu se jedná. VLOČKY: Zkoumání malých vloček lupou a párování s velkými. Kontrola z druhé strany. PUZZLE S ČÍSLY DEFORMITY SNĚHULÁKŮ: Párování sněhuláků s kontrolou. Celkem 2×9 kartiček. STÍNY: 2×9 kartiček. VÁNOČNÍ DOMINO KOSTKOVÉ POČÍTÁNÍ: Každý má jeden stromek. Na stromech jsou ozdoby s čísly. Hráč hodí kostkou a příslušné číslo na svém stromečku škrtne. Hraje další. Vyhrává ten, který vyškrtá všechna čísla. TŘÍKRÁLOVÉ PUZZLE: Dítě si puzzle samo rozstříhá – a může skládat. Jsou na každém různé tipy vedení čar. SUDOKU PRO NEJMENŠÍ HLEDEJ A POČÍTEJ: Na každé kartě je určitý počet obrázků. Z druhé strany kontrola. Tři obtížnosti. VÁNOČNÍ PEXESO: 20 kartiček s různě zdobenými vánočními stromky
UUCZ-13702
Nezařazené k předmětu>Postřehovky>Domino>Projekty>MŠ - předškoláci>1.>Vánoce
90.00