Barva, tvar - rychle hraj!

Počet stran:
20
Velikost: 579.9 KB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 2. 2023
Cena:
47 Kč vč. DPH
Sdílet:

Barvy a tvary jsou všude kolem nás. Soubor Barva, tvar – rychle hraj! je PDF soubor aktivit pro děti předškolního věku, který je na toto téma zaměřen.

Na vaše děti čeká vzdělávací hra, s níž si mimo barev a tvarů procvičí také prostorové vnímání a další aktivity, se kterými bude poznávání geometrických tvarů zábava. Aktivity jsou zaměřeny na rozvoj zrakového vnímání spolu s matematickými představami – znalost geometrických tvarů. Děti si upevní podobu různých geometrických tvarů a jejich pojmenování. Zároveň si procvičí vnímání barev a jejich odstínů.

Některé aktivity jsou určeny k laminaci.

PDF soubor obsahuje 20 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • podkladovou kartu ke hře „Barva, tvar – rychle hraj!“, 2 kostky ke složení (barvy, tvary) + odpovídající tvary k přikládání,
  • aktivitu „Veselý klaun“ + geometrické tvary k přikládání,
  • 6 grafomotorických pracovních listů (geometrické tvary),
  • 6 předlohových karet (na každé 4 tvary) s geometrickými tvary v různých velikostech a odstínech + odpovídající tvary k přikládání.

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

152842
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Výzdoba třídy
Barevná abeceda je krásná názorně didaktická pomůcka , díky které se vaše předškolní děti mohou seznámit s písmeny
64.00 Kč
121388
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Jarní květy jsou skvělou aktivitou, s níž si děti procvičí kompetence jako je zrakové vnímání, vnímání prostoru
59.00 Kč
325301
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Ranní příchody do školky či škol y už nemusí být pouze o tom říct si ahoj nebo dobrý den. Zpestřete si přivítání s dětmi
45.00 Kč
11466
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
S příchodem podzimu se stromy halí do krásně barevných kabátů. Spolu s tím ale nastává také období dešťů a plískanic
71.00 Kč
Barva, tvar - rychle hraj! Barva, tvar - rychle hraj!
Barvy a tvary jsou všude kolem nás. Soubor Barva, tvar – rychle hraj! je PDF soubor aktivit pro děti předškolního věku, který je na toto téma zaměřen. Na vaše děti čeká vzdělávací hra, s níž si mimo barev a tvarů procvičí také prostorové vnímání a další aktivity, se kterými bude poznávání geometrických tvarů zábava. Aktivity jsou zaměřeny na rozvoj zrakového vnímání spolu s matematickými představami – znalost geometrických tvarů. Děti si upevní podobu různých geometrických tvarů a jejich pojmenování. Zároveň si procvičí vnímání barev a jejich odstínů. Některé aktivity jsou určeny k laminaci. PDF soubor obsahuje 20 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, podkladovou kartu ke hře „Barva, tvar – rychle hraj!“, 2 kostky ke složení (barvy, tvary) + odpovídající tvary k přikládání, aktivitu „Veselý klaun“ + geometrické tvary k přikládání, 6 grafomotorických pracovních listů (geometrické tvary), 6 předlohových karet (na každé 4 tvary) s geometrickými tvary v různých velikostech a odstínech + odpovídající tvary k přikládání.
UUCZ-10493
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Skládačky>Pracovní listy>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Barvy>Geometrické tvary
47.00