Barva, tvar - rychle hraj!

Počet stran:
20
Velikost: 579.9 KB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Barvy a tvary jsou všude kolem nás. Soubor Barva, tvar – rychle hraj! je PDF soubor aktivit pro děti předškolního věku, který je na toto téma zaměřen.

Na vaše děti čeká vzdělávací hra, s níž si mimo barev a tvarů procvičí také prostorové vnímání a další aktivity, se kterými bude poznávání geometrických tvarů zábava. Aktivity jsou zaměřeny na rozvoj zrakového vnímání spolu s matematickými představami – znalost geometrických tvarů. Děti si upevní podobu různých geometrických tvarů a jejich pojmenování. Zároveň si procvičí vnímání barev a jejich odstínů.

Některé aktivity jsou určeny k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

PDF soubor obsahuje 20 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • podkladovou kartu ke hře „Barva, tvar – rychle hraj!“, 2 kostky ke složení (barvy, tvary) + odpovídající tvary k přikládání,
  • aktivitu „Veselý klaun“ + geometrické tvary k přikládání,
  • 6 grafomotorických pracovních listů (geometrické tvary),
  • 6 předlohových karet (na každé 4 tvary) s geometrickými tvary v různých velikostech a odstínech + odpovídající tvary k přikládání.

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

8968
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Jste spolu s vašimi dětmi milovníky chlupáčů? Pak vás jistě nadchne PDF aktivita Hafani. Hafani jsou zaměření na rozvoj
48.00 Kč
127064
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Skoro všichni využíváme při práci s dětmi, ať ve školce nebo doma, pracovní listy. Protože k příležitosti oslavy Dne
63.00 Kč
70388
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Halloween není tradičně českým svátkem, v tématech mateřských škol se ale objevuje čím dál častěji. Buďte na něj
67.00 Kč
219828
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Protože jsou mezi dětmi čertovské soubory velice oblíbené, vytvořila jsem v této sérii další PDF aktivity, které jsou
56.00 Kč
Barva, tvar - rychle hraj! Barva, tvar - rychle hraj!
Barvy a tvary jsou všude kolem nás. Soubor Barva, tvar – rychle hraj! je PDF soubor aktivit pro děti předškolního věku, který je na toto téma zaměřen. Na vaše děti čeká vzdělávací hra, s níž si mimo barev a tvarů procvičí také prostorové vnímání a další aktivity, se kterými bude poznávání geometrických tvarů zábava. Aktivity jsou zaměřeny na rozvoj zrakového vnímání spolu s matematickými představami – znalost geometrických tvarů. Děti si upevní podobu různých geometrických tvarů a jejich pojmenování. Zároveň si procvičí vnímání barev a jejich odstínů. Některé aktivity jsou určeny k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. PDF soubor obsahuje 20 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, podkladovou kartu ke hře „Barva, tvar – rychle hraj!“, 2 kostky ke složení (barvy, tvary) + odpovídající tvary k přikládání, aktivitu „Veselý klaun“ + geometrické tvary k přikládání, 6 grafomotorických pracovních listů (geometrické tvary), 6 předlohových karet (na každé 4 tvary) s geometrickými tvary v různých velikostech a odstínech + odpovídající tvary k přikládání.
UUCZ-10493
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Skládačky>Pracovní listy>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Barvy>Geometrické tvary
47.00