Bee bot - Česká republika

Počet stran:
32
Velikost: 10.53 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Náměty do školky
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 3. 2025
Sdílet:

 Jedná se o soubor, ve kterém najdete kartičky k Bee-botu k tématu ČESKÁ REPUBLIKA. 

Kartičky mají rozměr 14 cm x 14 cm, aby se vešly na jeden list A4. 

V souboru najdete kartičky: 

1. přiřazování barevných map a barevných koleček, 

2. přiřazování geometrických tvarů, 

3. programování cest. 

Postup: Paní učitelka připraví průhlednou podložku, která patří k Bee-botu a vloží pod ni obrázky. Děti si mohou obrázky pod podložku nachystat i samy. Úkolem dětí je naprogramovat Bee-bota tak, aby dojel na správné místo.

Další produkty od autora Náměty do školky

334171
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Přehled učiva
Pravidla ve třídě je soubor, který má 17 stran a dá se využít jako přehled učiva - pravidel pro děti. 1. strana je
30.00 Kč
388826
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Jedná se o brožuru, které je plná informací, pracovních listů, obrázků k dokreslení, obrázků k vykreslení a námětů
35.00 Kč
537855
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Hra já mám - kdo má k tématu TŘÍDĚNÍ ODPADŮ slouží k rozvoji poznávání, komunikačních dovedností, spolupráce a
30.00 Kč
736280
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Přehled učiva
Jedná se o soubor, ve kterém najdete kartičky k Bee-botu na téma VÁNOCE. Kartičky mají rozměr 14 cm x 14 cm, aby se
37.00 Kč
Bee bot - Česká republika Bee bot - Česká republika
 Jedná se o soubor, ve kterém najdete kartičky k Bee-botu k tématu ČESKÁ REPUBLIKA. Kartičky mají rozměr 14 cm x 14 cm, aby se vešly na jeden list A4. V souboru najdete kartičky: 1. přiřazování barevných map a barevných koleček, 2. přiřazování geometrických tvarů, 3. programování cest. Postup: Paní učitelka připraví průhlednou podložku, která patří k Bee-botu a vloží pod ni obrázky. Děti si mohou obrázky pod podložku nachystat i samy. Úkolem dětí je naprogramovat Bee-bota tak, aby dojel na správné místo.
UUCZ-813595
Nezařazené k předmětu>Přehled učiva>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>🌍 Den Země
38.00