Bee bot -OVOCE A ZELENINA

Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 2.76 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Marcela kotová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 3. 2024
Sdílet:

BEE BOT- OVOCE A ZELENINA" -hra na rozvoj logického myšlení

-je potřeba Bee bot včelka a uni podložka

Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti:

Dítě a jeho psychika: 
-  vytváření pozitivního vztahu k intelektuálním činnostem a k učení, podpora a rozvoj zájmu o učení

Další produkty od autora Marcela kotová

70297
Přírodověda
Didaktické hry
Soubor 23 listů obsahuje kolíčkohraní, počítání, porovnávání, orientaci stran, labyrint, prac.list "Co do řádku nepatří"
49.00 Kč
153264
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Výzdoba třídy
soubor obsahuje materiál : -nástěnka se značkami dětí -narozeninový kalendář -jídelníček -co se učíme -hodnotící list
70.00 Kč
71851
Nezařazené k předmětu
Didaktické hry
PDF soubor obsahuje 11 aktivit, které rozvíjejí rozumové a jazykové schopnosti a manipulační dovednosti. demonstrační
120.00 Kč
26829
Přírodověda
Didaktické hry
Puzzle s domácími zvířátky na rozvoj předmatematických představ. Karty uprostřed rozstřihneme podle předkreslené čáry
35.00 Kč
Bee bot -OVOCE A ZELENINA Bee bot -OVOCE A ZELENINA
BEE BOT- OVOCE A ZELENINA" -hra na rozvoj logického myšlení -je potřeba Bee bot včelka a uni podložka Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti: Dítě a jeho psychika:  -  vytváření pozitivního vztahu k intelektuálním činnostem a k učení, podpora a rozvoj zájmu o učení
UUCZ-168217
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>🍎 Ovoce-zelenina
25.00