Čarodějnice a Filipojakubská noc

Počet stran:
20
Velikost: 45.92 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Lenka Bártová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 4. 2024
Sdílet:

Soubor obsahuje 20 stran aktivit zaměřených na rozvoj dětí v MŠ včetně předškoláků. Součástí souboru jsou 2 hry - Já mám, kdo má (24 karet) a postřehovka.

Další produkty od autora Lenka Bártová

585349
Logopedie
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
V souboru najdete šablony pro 2 lehčí a těžší úroveň složitosti. Ke každé šabloně je 48 předloh podle, kterých se skládá
40.00 Kč
533642
Logopedie
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pexeso
Soubor Ovoce obsahuje 18 stran aktivit pro děti ve věku 3-6 let s možností využití v MŠ i v domácím prostředí. Součástí
40.00 Kč
534824
Grafomotorika
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Omalovánky
Soubor Zvířata ze Zoo obsahuje 25 stran aktivit pro děti ve věku 3-6 let. Činnosti jsou zaměřené na rozvoj znalostí v
45.00 Kč
542338
Grafomotorika
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Omalovánky
Soubor Dopravní prostředky obsahuje 41 stran aktivit pro děti ve věku 3-6 let. Lze jej použít v MŠ i v domácím prostředí
60.00 Kč
Čarodějnice a Filipojakubská noc Čarodějnice a Filipojakubská noc
Soubor obsahuje 20 stran aktivit zaměřených na rozvoj dětí v MŠ včetně předškoláků. Součástí souboru jsou 2 hry - Já mám, kdo má (24 karet) a postřehovka.
UUCZ-531558
Nezařazené k předmětu>Já mám, kdo má>Postřehovky>Pracovní listy>MŠ>MŠ - předškoláci>Speciální pedagogika>🧙 Čarodějnice
40.00