Čarodějnická stezka + postřehovka DabDuo "Kouzla a čáry"

Počet stran:
23
Velikost: 21.07 MB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
26. 4. 2023
Sdílet:

Co všechno ví čaroděj nebo čarodějka? Věřte, že je toho opravdu tuze mnoho! Hravé učení pro děti o bylinkách, zvířatech, ohni i kouzlech.

Děti zjistí, co je to fytoterapie, čemu říkáme Modrý úplněk a jaké symboly jsou typické pro bohyni Athénu. Témata se prolínají, najdete zde úkoly pro děti, kvíz i osmisměrku, tipy na hry a v neposlední řadě QR kódy s bonusovým úkolem a písmenem (potřebným k získání hesla).

V pořadí od stanoviště 1 do 10 si děti zapíší vyluštěná písmena. Ta tvoří heslo pro BONUSOVOU HRU dobble “KOUZLA & ČÁRY” na uložišti, kde si ji můžete stáhnout. Odkaz je součástí souboru. 

Vhodné pro děti od 6 let, využití ve školní družině, školce v přírodě, na táboře apod. 

DŮLEŽITÉ: pro hru je lepší si do mobilu stáhnout čtečku QR kódů.

Čarodějná stezka = 11 stran (jednostranný tisk) + postřehovka Dabduo "Kouzla a čáry" (31 hracích karet + 4 návody na hru) = 12 stran (oboustranný tisk)

 

 

Další produkty od autora Hrát si a rozvíjet se

10433
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Materiál k přiřazení prvního písmene slova k obrázku. Žáci pomocí kolíčku na prádlo (nebo kancelářské sponky) označí
44.00 Kč
4448
Český jazyk - čtení
1., 2.
Pracovní listy
Pomůcka do hodin českého jazyka, která slouží k procvičování čtení s porozuměním. Používáme pro individuální čtení, nebo
44.00 Kč
6087
Nezařazené k předmětu
Výzdoba třídy
Tabulka do školky - kolíčkové rozlišení odchodu dítěte ze školky. Příprava - materiál vytiskneme, zalaminujeme a
60.00 Kč
141638
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Víte, že se 3. neděli v červnu slaví DEN OTCŮ? Připravte spolu se svým dítětem ORIGINÁLNÍ DÁREK pro jednoho z
55.00 Kč
Čarodějnická stezka + postřehovka DabDuo "Kouzla a čáry" Čarodějnická stezka + postřehovka DabDuo "Kouzla a čáry"
Co všechno ví čaroděj nebo čarodějka? Věřte, že je toho opravdu tuze mnoho! Hravé učení pro děti o bylinkách, zvířatech, ohni i kouzlech. Děti zjistí, co je to fytoterapie, čemu říkáme Modrý úplněk a jaké symboly jsou typické pro bohyni Athénu. Témata se prolínají, najdete zde úkoly pro děti, kvíz i osmisměrku, tipy na hry a v neposlední řadě QR kódy s bonusovým úkolem a písmenem (potřebným k získání hesla). V pořadí od stanoviště 1 do 10 si děti zapíší vyluštěná písmena. Ta tvoří heslo pro BONUSOVOU HRU dobble “KOUZLA & ČÁRY” na uložišti, kde si ji můžete stáhnout. Odkaz je součástí souboru.  Vhodné pro děti od 6 let, využití ve školní družině, školce v přírodě, na táboře apod.  DŮLEŽITÉ: pro hru je lepší si do mobilu stáhnout čtečku QR kódů. Čarodějná stezka = 11 stran (jednostranný tisk) + postřehovka Dabduo "Kouzla a čáry" (31 hracích karet + 4 návody na hru) = 12 stran (oboustranný tisk)    
UUCZ-30651
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Postřehovky>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Čarodějnice>Halloween, Dušičky>Prázdniny>Šifry
115.00