Cedulky a jmenovky - sova

Počet stran:
17
Velikost: 12.64 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Zvídavé Dítě
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 1. 2024
Sdílet:

Obsah:

  • 24 obrázků se sovičkami v 5 variantách + doporučení na využití a možnosti tisku

Náměty k využití:

  • varianta 1 - str. 2, 3
    • značky (na skříňky, poličky s hrnečky, ručníky apod.)
    • lze vytisknout 2x (v MŠ doporučuji tisk na A3) a využít jako pexeso
  • varianta 2 - str. 4 - 8
    • jmenovky na portfolia či jiné složky (tisk A4)
    • jmenovky na sešity, lapbooky, flipbooky (tisk A5)
  • varianta 3 - str. 9, 10
    • jmenovky na sešity pro ZŠ (tisk A4)
  • varianta 4 - str. 11 - 13
    • jmenovky na šanony, lapbooky, flipbooky (tisk A4)
  • varianta 5 - str. 14 - 17
    • mini omalovánky
  • obrázky můžete dále využívat pro svou vlastní potřebu při práci s dětmi, ale nesmí být dále komerčně využívány ani sdíleny s další osobou (diplomy, pochvalné listy, pozvánky, pracovní listy, narozeninovník…)

Další produkty od autora Zvídavé Dítě

285073
Prvouka
1., 2.
Didaktické hry
3 deskové hry + pravidla hry / časová náročnost 5 – 10 minut téma: jaro (čas) - zvířecí rodiny - kvetoucí rostliny
35.00 Kč
11365
Matematika
1.
Didaktické hry
Materiál využívám ve svých hodinách ve všech fázích výuky - vyvození učiva (zkusíme, co známe dřív než se o tom učíme) -
30.00 Kč
3299
Český jazyk - sloh
2., 3., 4., 5.
Didaktické hry
Soubor obsahuje 62 karet. 30 karet pro tvorbu vět podle jejich druhu s pomocí obrázku 32 karet pro tvorbu vět podle
29.00 Kč
122278
Prvouka
1.
Pracovní listy
Obsah: Velikonoční koleda Barevné malování Přepis slov Sudoku Vytvoř jméno z písmen Spojovačka Obrázek (osová souměrnost
30.00 Kč
Cedulky a jmenovky - sova Cedulky a jmenovky - sova
Obsah:24 obrázků se sovičkami v 5 variantách + doporučení na využití a možnosti tiskuNáměty k využití:varianta 1 - str. 2, 3značky (na skříňky, poličky s hrnečky, ručníky apod.)lze vytisknout 2x (v MŠ doporučuji tisk na A3) a využít jako pexeso varianta 2 - str. 4 - 8jmenovky na portfolia či jiné složky (tisk A4)jmenovky na sešity, lapbooky, flipbooky (tisk A5)varianta 3 - str. 9, 10jmenovky na sešity pro ZŠ (tisk A4)varianta 4 - str. 11 - 13 jmenovky na šanony, lapbooky, flipbooky (tisk A4)varianta 5 - str. 14 - 17mini omalovánkyobrázky můžete dále využívat pro svou vlastní potřebu při práci s dětmi, ale nesmí být dále komerčně využívány ani sdíleny s další osobou (diplomy, pochvalné listy, pozvánky, pracovní listy, narozeninovník…)
UUCZ-54150
Nezařazené k předmětu>Pexeso>Výzdoba třídy>MŠ - předškoláci>1.>2.
49.00