Čertovská školka

Kategorie:
Počet stran:
111
Velikost: 78.76 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 11. 2023
Cena:
249 Kč vč. DPH
Sdílet:

Slyšeli jste někdy o čertovské školce? Že ne? Víte, i v pekle musí dospělí čerti a čertice chodit do práce, a proto i tam malí čertíci navštěvují mateřskou školu, kde se o ně stará hodná paní čertitelka nebo pan čertitel. A vy se do té školky teď podíváte. Vašimi průvodci se stanou čertíci Zlobiáš a Raubířka, se kterými budete plnit úkoly, které si pro Vás připravila paní čertitelka společně s ostatními čerty. A nebudou to ledajaké úkoly. Zašívání čertovského pytle, přikládání pod kotel, vaření polévky nebo třeba hraní čertovského kvarteta. Zkrátka samé pekelné úkoly. Zvládnete je splnit všechny?"

 

Soubor obsahuje:

  • dopis od autorů
  • návod jak s materiálem pracovat
  • podobizny čertů (11 čertů)
  • krátké povídání o každém čertovi
  • aktivity ke stolečku (třídění do skupin, nadřazené pojmy, předměty denní potřeby, puzzle, řazení nejmenší x největší a nejtenčí x nejširší, počítání, jemná motorika, větší x menší, kreslení podle předlohy, stíny) 
  • čertovské kvarteto
  • pracovní listy (grafomotorika, zrakové vnímaní, počítání, sluchové vnímání, určování slabik, logické uvažování, co do řady nepatří, co k sobě patří, doplň co chybí, dokreslování druhé poloviny, bludiště, stíny)
  • omalovánky čertů
  • diplom za splnění úkolů

Další produkty od autora Do školky

202110
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
„ Ahoj kamarádi! Mé jméno je Honzík a společně s mojí mladší sestrou Vendulkou cestujeme po světě, abychom o svých
149.00 Kč
211357
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
Bonusový materiál k projektu VŠEZNÁLKOVI - O svatém Martinovi s tetou Martou.
0.00 Kč
321392
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
„Ahoj děti! Mé jméno je Radim Všeználek, ale pro své neteře a synovce jsem především strejda Radim. Nastalo
249.00 Kč
266785
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
„Ahoj děti! Mé jméno je Květoslava Všeználková, ale ostatní mi neřeknou jinak než babičko Květo. Zimu vystřídalo jaro a
249.00 Kč
Čertovská školka Čertovská školka
Slyšeli jste někdy o čertovské školce? Že ne? Víte, i v pekle musí dospělí čerti a čertice chodit do práce, a proto i tam malí čertíci navštěvují mateřskou školu, kde se o ně stará hodná paní čertitelka nebo pan čertitel. A vy se do té školky teď podíváte. Vašimi průvodci se stanou čertíci Zlobiáš a Raubířka, se kterými budete plnit úkoly, které si pro Vás připravila paní čertitelka společně s ostatními čerty. A nebudou to ledajaké úkoly. Zašívání čertovského pytle, přikládání pod kotel, vaření polévky nebo třeba hraní čertovského kvarteta. Zkrátka samé pekelné úkoly. Zvládnete je splnit všechny?"   Soubor obsahuje: dopis od autorů návod jak s materiálem pracovat podobizny čertů (11 čertů) krátké povídání o každém čertovi aktivity ke stolečku (třídění do skupin, nadřazené pojmy, předměty denní potřeby, puzzle, řazení nejmenší x největší a nejtenčí x nejširší, počítání, jemná motorika, větší x menší, kreslení podle předlohy, stíny)  čertovské kvarteto pracovní listy (grafomotorika, zrakové vnímaní, počítání, sluchové vnímání, určování slabik, logické uvažování, co do řady nepatří, co k sobě patří, doplň co chybí, dokreslování druhé poloviny, bludiště, stíny) omalovánky čertů diplom za splnění úkolů
UUCZ-220925
Nezařazené k předmětu>Projekty>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Čerti, andělé a Mikuláš
249.00