CESTOU NECESTOU...

Kategorie:
Počet stran:
32
Velikost: 8.79 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 9. 2022
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor obsahuje sadu dopravních značek, které jsou vhodné jako demonstrační obrázky, ale i jako didaktická pomůcka. Děti mohou značky třídit podle barev, podle geometrických tvarů a podle symbolů. Já jsem si ku příkladu značky vytiskla a zalaminovala dvakrát s tím, že jednu sadu dopravních značek jsem přestřihla v polovině - děti poté hledají druhou polovinu a značky skládají. Další z možností je, přilepit z druhé strany proužek magnetu a používat je na magnetickou tabuli.

V souboru též najdete didaktickou pomůcku s dopravními prostředky. Nejprve složíte podklad (silnice, voda, koleje a nebe) a děti na něj skládají dopravní prostředky podle toho, kde se s danými prostředky mohou setkat (voda-loď, silnice-auto,...). Obrázky dopravních prostředků lze využívat i u těch nejmenších jako demonstrační výukové obrázky. 

Další produkty od autora Malinové tvoření

14052
Grafomotorika
MŠ, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
XXL soubor vánočních aktivit pro děti je tu! Aktivity jsou ručně malované! Děti takové pomůcky více lákají a motivují ke
59.00 Kč
13532
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Autorské didaktické pomůcky pro děti předškolního věku (3-6let). Soubor obsahuje didaktické kartičky, které stačí
49.00 Kč
20180
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Soubor obsahuje různé činnosti a aktivity pro děti předškolního věku na téma PTÁCI V ZIMĚ. V souboru naleznete jak
30.00 Kč
17662
Hudební výchova
MŠ, MŠ - předškoláci
Projekty
Vytvořila jsem pětidenní projekt pro předškolní vzdělávání. Projekt je zaměřený na téma ZELENINA. Aktivity jsi
0.00 Kč
CESTOU NECESTOU... CESTOU NECESTOU...
Soubor obsahuje sadu dopravních značek, které jsou vhodné jako demonstrační obrázky, ale i jako didaktická pomůcka. Děti mohou značky třídit podle barev, podle geometrických tvarů a podle symbolů. Já jsem si ku příkladu značky vytiskla a zalaminovala dvakrát s tím, že jednu sadu dopravních značek jsem přestřihla v polovině - děti poté hledají druhou polovinu a značky skládají. Další z možností je, přilepit z druhé strany proužek magnetu a používat je na magnetickou tabuli. V souboru též najdete didaktickou pomůcku s dopravními prostředky. Nejprve složíte podklad (silnice, voda, koleje a nebe) a děti na něj skládají dopravní prostředky podle toho, kde se s danými prostředky mohou setkat (voda-loď, silnice-auto,...). Obrázky dopravních prostředků lze využívat i u těch nejmenších jako demonstrační výukové obrázky. 
UUCZ-29838
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>MŠ>Speciální pedagogika>Dopravní prostředky
45.00