CO SI JABLOŇ ZPÍVALA- aktivity na téma JABLÍČKA

Počet stran:
30
Velikost: 1.7 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 9. 2023
Cena:
175 Kč vč. DPH
Sdílet:

E- book Co si jabloň zpívala- aktivity na téma JABLÍČKA, poskytuje autorské náměty na aktivity se slovním/hudebním doprovodem, které děti všestranně rozvíjí. 

Popis: e- book CO SI JABLOŇ ZPÍVALA-aktivity na téma JABLÍČKA, nabízí inspiraci v podzimním období na aktivity se slovním/hudebním doprovodem, díky kterým se děti všestranně rozvíjí. Přirozenou a zábavnou formou přibližujeme dětem téma PODZIMNÍHO OVOCE- konkrétně JABLÍČEK. "JABLÍČKOVÝ TÝDEN" můžete zpestřit aktivitami provázanými s říkankami, či jednoduchými písničkami. Děti si mohou zahrát hru Na červíka u které si protáhnou nohy, naučit se veselou písničku Dupe, funí, pod jabloní, díky které se seznámí s ježkem, kosem a žížalou nebo si procvičit číselnou řadu s písničkou Když kapka letí. Prostřednictvím aktivit procvičujeme zrakové a sluchové vnímání, myšlení, řeč, pohybové dovednosti, jemnou motoriku, spolupráci ve skupině, pozornost a další. 

E-book obsahuje pracovní listy, omalovánky a Jablíčkové pexeso.

doporučená věková skupina: 3-6 let

celkový počet stran: 30

zdroje obrázků v e- booku: www.pixabay.com, www.creazilla.com

 

obsah: 

1. NA ČERVÍKA (pohybová hra s říkankou, rozvíjíme pohybové dovednosti, pozornost, sluchové vnímání)

2. HOP, JABLÍČKO (pohybové cvičení s míči, procvičujeme manipulaci s míčem)

3. JABLÍČKO SE KOULÍ SVĚTEM (pohybová hra s jablíčkem, rozvíjíme sluchové vnímání, pozornost, pohybové dovednosti)

4. TRALALI (šprýmovací písnička, procvičujeme mluvidla, pozornost, sluchové vnímání)

5. KDYŽ KAPKA LETÍ (šprýmovací písnička, procvičujeme číselnou řadu od jedné do deseti, sluchové vnímání, pozornost, myšlení)

6. CHRUPY, CHRUPY, CHRUP (pohybová hra s písničkou, rozvíjíme zrakové a sluchové vnímání, prostorovou orientaci, hbitost)

7. DUPE, FUNÍ, POD JABLONÍ (veselá písnička, podporujeme pozitivní náladu ve třídě)

8. CO SI JABLOŇ ZPÍVALA (pohybová hra s písničkou, rozvíjíme sluchové vnímání, pozornost, soustředěnost, pohybové dovednosti, pravolevou orientaci)

9. NA ŠTRÚDL (pohybová hra s říkankou, rozvíjíme hbitost, jemnou motoriku, předmatematické dovednosti, myšení)

10. NA MLSNÉ VOSY (pohybová hra s říkankou, procvičujeme hbitost, rychlost, jemnou motoriku, zrakové vnímání, prostorovou orientaci, spolupráci ve skupině)

Další produkty od autora Jana Peregrinová

111606
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
E- book CO SE DĚJE V HNÍZDĚ- téma PTÁCI A JARO, obsahuje náměty na ŘÍZENÉ aktivity, kterými podporujeme všestranný
150.00 Kč
60419
Český jazyk - literatura
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
E- book nabízí autorsky přepracované, veršované, klasické pohádky, včetně námětů na aktivity s dětmi. Máme rádi pohádky
150.00 Kč
60294
Nezařazené k předmětu
Přípravy hodiny/lekce
E- book Když ti méďa podá packu, obsahuje náměty na KONTAKTNÍ hry pro nejmenší děti. E- book Když ti méďa podá packu
80.00 Kč
63282
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
Náměty na ranní volné aktivity a řízené činnosti na téma: ČERVENÁ KARKULKA- POZNÁVÁME NAŠE TĚLO, PROCVIČUJEME LOKOMOČNÍ
150.00 Kč
CO SI JABLOŇ ZPÍVALA- aktivity na téma JABLÍČKA CO SI JABLOŇ ZPÍVALA- aktivity na téma JABLÍČKA
E- book Co si jabloň zpívala- aktivity na téma JABLÍČKA, poskytuje autorské náměty na aktivity se slovním/hudebním doprovodem, které děti všestranně rozvíjí.  Popis: e- book CO SI JABLOŇ ZPÍVALA-aktivity na téma JABLÍČKA, nabízí inspiraci v podzimním období na aktivity se slovním/hudebním doprovodem, díky kterým se děti všestranně rozvíjí. Přirozenou a zábavnou formou přibližujeme dětem téma PODZIMNÍHO OVOCE- konkrétně JABLÍČEK. "JABLÍČKOVÝ TÝDEN" můžete zpestřit aktivitami provázanými s říkankami, či jednoduchými písničkami. Děti si mohou zahrát hru Na červíka u které si protáhnou nohy, naučit se veselou písničku Dupe, funí, pod jabloní, díky které se seznámí s ježkem, kosem a žížalou nebo si procvičit číselnou řadu s písničkou Když kapka letí. Prostřednictvím aktivit procvičujeme zrakové a sluchové vnímání, myšlení, řeč, pohybové dovednosti, jemnou motoriku, spolupráci ve skupině, pozornost a další.  E-book obsahuje pracovní listy, omalovánky a Jablíčkové pexeso. doporučená věková skupina: 3-6 let celkový počet stran: 30 zdroje obrázků v e- booku: www.pixabay.com, www.creazilla.com   obsah:  1. NA ČERVÍKA (pohybová hra s říkankou, rozvíjíme pohybové dovednosti, pozornost, sluchové vnímání) 2. HOP, JABLÍČKO (pohybové cvičení s míči, procvičujeme manipulaci s míčem) 3. JABLÍČKO SE KOULÍ SVĚTEM (pohybová hra s jablíčkem, rozvíjíme sluchové vnímání, pozornost, pohybové dovednosti) 4. TRALALI (šprýmovací písnička, procvičujeme mluvidla, pozornost, sluchové vnímání) 5. KDYŽ KAPKA LETÍ (šprýmovací písnička, procvičujeme číselnou řadu od jedné do deseti, sluchové vnímání, pozornost, myšlení) 6. CHRUPY, CHRUPY, CHRUP (pohybová hra s písničkou, rozvíjíme zrakové a sluchové vnímání, prostorovou orientaci, hbitost) 7. DUPE, FUNÍ, POD JABLONÍ (veselá písnička, podporujeme pozitivní náladu ve třídě) 8. CO SI JABLOŇ ZPÍVALA (pohybová hra s písničkou, rozvíjíme sluchové vnímání, pozornost, soustředěnost, pohybové dovednosti, pravolevou orientaci) 9. NA ŠTRÚDL (pohybová hra s říkankou, rozvíjíme hbitost, jemnou motoriku, předmatematické dovednosti, myšení) 10. NA MLSNÉ VOSY (pohybová hra s říkankou, procvičujeme hbitost, rychlost, jemnou motoriku, zrakové vnímání, prostorovou orientaci, spolupráci ve skupině)
UUCZ-61618
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Léto>Podzim>Ovoce-zelenina>Roční období
175.00