Cvičení na propojení hemisfér mozku - podzim

Kategorie:
Počet stran:
10
Velikost: 3.74 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Kateřina Kunčická
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 9. 2024
Sdílet:

Trénování propojování hemisfér našeho mozku pomáhá zlepšit soustředění, dlouhodobou paměť, koordinaci oka a ruky, rozvoj jemné motoriky nebo proces čtení a psaní. Propojení hemisfér se trénuje také pokud děti mají problém s lateralitou.

Soubor 8 barevných cestiček se vám bude velmi hodit v podzimním období a k tématu stromů. 

V souboru naleznete 8 listů a k jejich obtahování můžete použít PET víčka, knoflíky či žetonky, které po papíru hezky kloužou nebo jen prstíky či psací potřebu.

Soubor s autorskými ilustracemi.

Další produkty od autora Kateřina Kunčická

210412
Český jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Pojďte na Mikuláše potrénovat s předškoláky vytleskávání slabik s touto tématickou aktivitou. Mikuláš s čertem donesl
25.00 Kč
101213
Český jazyk - čtení genetickou metodou
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Máte rádi šifry? Pojďte si s námi vyluštit tajná slova, která se skládají z písmen a obrázku. Děti si zábavnou formou
29.00 Kč
254589
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Pracovní listy k pohádce O perníkové chaloupce pro předškoláky pomohou dětem procvičit grafomotoriku a schopnosti hledat
49.00 Kč
152605
Český jazyk
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Potřebujete, aby si děti upevňovaly pravidla psaní a měly je pořád na očích? S tím vám skvěle pomohou tyto plakáty a
30.00 Kč
Cvičení na propojení hemisfér mozku - podzim Cvičení na propojení hemisfér mozku - podzim
Trénování propojování hemisfér našeho mozku pomáhá zlepšit soustředění, dlouhodobou paměť, koordinaci oka a ruky, rozvoj jemné motoriky nebo proces čtení a psaní. Propojení hemisfér se trénuje také pokud děti mají problém s lateralitou.Soubor 8 barevných cestiček se vám bude velmi hodit v podzimním období a k tématu stromů. V souboru naleznete 8 listů a k jejich obtahování můžete použít PET víčka, knoflíky či žetonky, které po papíru hezky kloužou nebo jen prstíky či psací potřebu.Soubor s autorskými ilustracemi.
UUCZ-654082
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>🍂 Podzim
25.00