DEN DĚTÍ a skákací hrady - aktivity, básničky, obrázkové čtení, omalovánky

Téma:
Počet stran:
43
Velikost: 8.88 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 5. 2022
Cena:
39 Kč vč. DPH
Sdílet:

MALIČKÝM PO CELÉM SVĚTĚ

V tomto souboru aktivit naleznete především skákací hrady, balonky a hračky - protože to všechno děti milují a je to tak jeden z jedinečných způsobů, jak oslavit jejich svátek! No a pokud k Vám do školky také jezdí na Den dětí skákací hrad, tak neváhejte a stahujte! Soubor obsahuje mnoho autorských obrázků i veršů, které jsou vytvořeny na míru rozdováděným dětem.

Pokud byste si chtěli úkoly trochu poupravit nebo se Vám v nich něco nezdálo, stačí se ozvat a zašlu soubor ve formátu doc. (Word). Všechny aktivity jsou bez loga, omalovánky mají malé nenápadné logo podél dolního okraje.

 

Básničky
Mé vlastní autorské básničky s tematikou ke Dni dětí využitelné především v MŠ. Básničky jsou určeny i pro pohybový doprovod.

• básnička s pohybovým doprovodem „Skákejte si vesele“ o 6 verších
• básnička s pohybovým doprovodem „Skákací hrad“ o 10 verších

 

Obrázkové čtení
Krátké příběhy psané velkým hůlkovým písmem a doplněné o obrázky. Vhodné pro individuální práci s dítětem, pro rozvoj jeho představivosti, pozornosti, zrakového vnímání. Učitel čte text a dítě vždy doplní - „přečte“ obrázek.

• „Den dětí“ - obrázky: děti, kluci, holky, balonky, určování barev (1 strana)
• „Skákací hrad“ - obrázky: různé skákací hrady, děti, medvídek (1 strana)

 

Skákací hrady
Největší část souboru je vyplněno hlavně touto aktivitou. Dítě si vybere (či vylosuje) skákací hrad, jednu z tabulek „Co je v hradu?“ a snaží se tytéž obrázky dát ve správném počtu na svůj hrad. Kartičky zadání mohou mít snazší i obtížnější úroveň. Zaměříte se zde na počty, zrakové vnímání, pozornost, jemnou motoriku. Aktivitu je potřeba zalaminovat a rozstřihat.

• 10x skákací hrad, každý je originál (10 stran):
     Mořský hrad
     Klaunský hrad
     Žirafový hrad
     Hrad pro princezny
     Skluzavkový hrad
     Raketový hrad
     Hrad jako ostrov
     Duhový hrad
     Balonkový hrad
     Strašidlácký hrad

• 16x kartičky zadání „Co je v hradu?“ (modrá) se snazší obtížností - počty 1 - 5 s pomocnými puntíky, 4 druhy věcí na kartě (4 strany)
• 12x kartičky zadání „Co je v hradu?“ (červená) složitější - počty 1 - 10 bez pomocných puntíků, 5 druhů věcí na kartě (3 strany)
• 9 stran s obrázky na vkládání (3 strany děti různé barvy pleti, 2 strany hračky, 3 strany balonky, 1 strana tvarované balonky)
    (vystřihat každou věc zvlášť)

 

Pexeso
Pexeso jistě všichni znají, jeho hrou podpoříte u dětí zrakové vnímání, jemnou motoriku, ale i trpělivost a schopnost respektovat kamaráda. Je to vlastně jedna z prvních stolních her, kterou děti zvládnou hrát.

• 2x15 kartiček (2 strany) - miniatury skákacích hadů, děti, balonky
 

Omalovánky skákacích hradů

• 10x skákací hrad k vybarvení

Další produkty od autora Maličkým - Veronika Hynková

100069
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
MALIČKÝM RYTÍŘŮM A PRINCEZNÁM Co soubor obsahuje? 1. Demosnstrační obrázky - děti v kostýmech (15 stran) 2. Omalovánky -
59.00 Kč
101809
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Projekty
Krátkopohádky o zimním oblečení jsou pohádky napsané (nejen) za účelem dramatizace . Lze je používat také v komunikačním
39.00 Kč
61092
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Denní režim v mateřské škole se možná může zdát jako něco naprosto samozřejmého, ale pro děti tomu tak vždy není. Někdo
59.00 Kč
108050
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Ostatní
Cestou na karneval si dají děti závody. Za kluky závodí policista a hasič , za holčičky princezna a Karkulka . Soubor
0.00 Kč
DEN DĚTÍ a skákací hrady - aktivity, básničky, obrázkové čtení, omalovánky DEN DĚTÍ a skákací hrady - aktivity, básničky, obrázkové čtení, omalovánky
MALIČKÝM PO CELÉM SVĚTĚ V tomto souboru aktivit naleznete především skákací hrady, balonky a hračky - protože to všechno děti milují a je to tak jeden z jedinečných způsobů, jak oslavit jejich svátek! No a pokud k Vám do školky také jezdí na Den dětí skákací hrad, tak neváhejte a stahujte! Soubor obsahuje mnoho autorských obrázků i veršů, které jsou vytvořeny na míru rozdováděným dětem. Pokud byste si chtěli úkoly trochu poupravit nebo se Vám v nich něco nezdálo, stačí se ozvat a zašlu soubor ve formátu doc. (Word). Všechny aktivity jsou bez loga, omalovánky mají malé nenápadné logo podél dolního okraje.   Básničky Mé vlastní autorské básničky s tematikou ke Dni dětí využitelné především v MŠ. Básničky jsou určeny i pro pohybový doprovod. • básnička s pohybovým doprovodem „Skákejte si vesele“ o 6 verších • básnička s pohybovým doprovodem „Skákací hrad“ o 10 verších   Obrázkové čtení Krátké příběhy psané velkým hůlkovým písmem a doplněné o obrázky. Vhodné pro individuální práci s dítětem, pro rozvoj jeho představivosti, pozornosti, zrakového vnímání. Učitel čte text a dítě vždy doplní - „přečte“ obrázek. • „Den dětí“ - obrázky: děti, kluci, holky, balonky, určování barev (1 strana) • „Skákací hrad“ - obrázky: různé skákací hrady, děti, medvídek (1 strana)   Skákací hrady Největší část souboru je vyplněno hlavně touto aktivitou. Dítě si vybere (či vylosuje) skákací hrad, jednu z tabulek „Co je v hradu?“ a snaží se tytéž obrázky dát ve správném počtu na svůj hrad. Kartičky zadání mohou mít snazší i obtížnější úroveň. Zaměříte se zde na počty, zrakové vnímání, pozornost, jemnou motoriku. Aktivitu je potřeba zalaminovat a rozstřihat. • 10x skákací hrad, každý je originál (10 stran):      Mořský hrad      Klaunský hrad      Žirafový hrad      Hrad pro princezny      Skluzavkový hrad      Raketový hrad      Hrad jako ostrov      Duhový hrad      Balonkový hrad      Strašidlácký hrad • 16x kartičky zadání „Co je v hradu?“ (modrá) se snazší obtížností - počty 1 - 5 s pomocnými puntíky, 4 druhy věcí na kartě (4 strany) • 12x kartičky zadání „Co je v hradu?“ (červená) složitější - počty 1 - 10 bez pomocných puntíků, 5 druhů věcí na kartě (3 strany) • 9 stran s obrázky na vkládání (3 strany děti různé barvy pleti, 2 strany hračky, 3 strany balonky, 1 strana tvarované balonky)     (vystřihat každou věc zvlášť)   Pexeso Pexeso jistě všichni znají, jeho hrou podpoříte u dětí zrakové vnímání, jemnou motoriku, ale i trpělivost a schopnost respektovat kamaráda. Je to vlastně jedna z prvních stolních her, kterou děti zvládnou hrát. • 2x15 kartiček (2 strany) - miniatury skákacích hadů, děti, balonky   Omalovánky skákacích hradů • 10x skákací hrad k vybarvení
UUCZ-40314
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Pexeso>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>Den dětí
39.00