DEN OTCŮ (soubor aktivit)

  • Star
  • Star
  • Star
  • Star
  • Star
Předmět:
Nezařazené k předmětu
Ročník:
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Kategorie:
Loto, Skládačky, Pracovní listy
Téma:
Den matek, Den otců
Počet stran:
38
Velikost: 4.63 MB
Prodávající:
Nahráno: 10. 06. 2021
Cena:
89 Kč vč. DPH

Stejně, jako si zaslouží oslavu den maminek, i tatínci by o oslavu svého dne neměli být ochuzeni :) S tímto úmyslem vznikl soubor aktivit ke Dni otců, který připadá na 20. června. Soubor je plný pracovních listů a aktivit, mezi kterými jistě vyberete takové, které se vám budou k tomuto tématu hodit. Různé vzdělávací oblasti děti procvičí jak v pracovních listech, tak aktivitách, které jsou připravené k laminaci – i je lze ale využít jako pracovní listy. Stejně tak lze pracovní listy využít k laminaci. Nakonec zde naleznete šablonku na výrobu přáníčka pro taťku.

 

Soubor obsahuje:

> 6 pracovních listů jak v barevné tak černobílé verzi (hlásky - tatínekpočáteční hláska ve slověkravata - geometrické tvary a barvy; logická řada - co se nehodíslabikováníčíselné řazení - největší/nejmenší)

> 6 černobílých pracovních listů (3x bludiště; třídění – co se hodí k tatínkovi; omalovánka dle zadání – číslice; počítání pusinek)

> 4 grafomotorické pracovní listy

> 1 puzzle à la vkládačka + okénka k přikládání (barevná verze) –> aktivita k laminaci

> 1 číselné puzzle 1-10 (barevná verze) –> aktivita k laminaci

3 aktivity vhodné k laminování - lze využít i jako pracovní listy (motýlky – logická řada; nářadí - verze barevná i černobílá, řazení dle velikosti; obrázkové loto - verze barevná i černobílá)

> šablonka na výrobu přáníčka ke Dni otců

DEN OTCŮ (soubor aktivit) DEN OTCŮ (soubor aktivit)
Stejně, jako si zaslouží oslavu den maminek, i tatínci by o oslavu svého dne neměli být ochuzeni :) S tímto úmyslem vznikl soubor aktivit ke Dni otců, který připadá na 20. června. Soubor je plný pracovních listů a aktivit, mezi kterými jistě vyberete takové, které se vám budou k tomuto tématu hodit. Různé vzdělávací oblasti děti procvičí jak v pracovních listech, tak aktivitách, které jsou připravené k laminaci – i je lze ale využít jako pracovní listy. Stejně tak lze pracovní listy využít k laminaci. Nakonec zde naleznete šablonku na výrobu přáníčka pro taťku.   Soubor obsahuje: > 6 pracovních listů jak v barevné tak černobílé verzi (hlásky - tatínek, počáteční hláska ve slově; kravata - geometrické tvary a barvy; logická řada - co se nehodí; slabikování; číselné řazení - největší/nejmenší) > 6 černobílých pracovních listů (3x bludiště; třídění – co se hodí k tatínkovi; omalovánka dle zadání – číslice; počítání pusinek) > 4 grafomotorické pracovní listy > 1 puzzle à la vkládačka + okénka k přikládání (barevná verze) –> aktivita k laminaci > 1 číselné puzzle 1-10 (barevná verze) –> aktivita k laminaci > 3 aktivity vhodné k laminování - lze využít i jako pracovní listy (motýlky – logická řada; nářadí - verze barevná i černobílá, řazení dle velikosti; obrázkové loto - verze barevná i černobílá) > šablonka na výrobu přáníčka ke Dni otců
42869
Nezařazené k předmětu>Loto>Skládačky>Pracovní listy>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Den matek, Den otců
89.00