Den Země

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
37
Velikost: 38.17 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 3. 2024
Sdílet:

Jedná se o soubor ve kterém naleznete informace, náměty, pracovní listy a tipy na vyrábění a činnosti k tématu DEN ZEMĚ.

V souboru najdete: demonstrační kartičky: Co můžeme udělat pro naši planetu, vykreslení zeměkoule, poskládání slova zeměkoule, grafomotorické cvičení - velká a malá zeměkoule, určení, co je pro planetu dobré, hledání stejných obrázků, skládání zeměkoulí dle velikostí a další viz. průvodní list. 

Děti si rozvíjí: 

V oblasti dítě a jeho tělo si zdokonalují dovednosti v oblasti jemné motoriky - držení tužky, pastelek. Děti si rozvíjí a užívají smysly - rozvoj zrakového a sluchového vnímání. 

V oblasti dítě a jeho psychika si děti rozvíjí tvořivost - tvořivé myšlení a řešení problémů, děti si posilují přirozené poznávající city jako je zvídavost a radost z objevování. 

V oblasti dítě a ten druhý děti posilují prosociálního chování ve vztahu k ostatním lidem, například ke kamarádům, se kterými úkoly řeší nebo s rodiči a také si rozvíjí kooperativní dovednosti - učí se spolupracovat s vrstevníky. 

V oblasti dítě a společnost si děti rozvíjí schopnost žít ve společenství ostatních lidí - spolupracovat s ostatními, podílet se na dokončení úkolu.

V oblasti dítě a svět se děti seznamují s místem a prostředím, ve kterém žijí, v tomto případě se seznamují se svátkem Dne Země. 

Lze vytisknout jako brožuru.

 

Další produkty od autora Náměty do školky

334171
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Přehled učiva
Pravidla ve třídě je soubor, který má 17 stran a dá se využít jako přehled učiva - pravidel pro děti. 1. strana je
30.00 Kč
319994
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Jedná se o brožuru, vzdělávací materiál, při kterém si děti rozvíjí: v oblasti dítě a jeho psychika si rozvíjí ř ečové
45.00 Kč
318511
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Jedná se o brožuru, vzdělávací materiál, při kterém si děti rozvíjí: v oblasti dítě a jeho psychika si rozvíjí ř ečové
35.00 Kč
543132
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Přehled učiva
Jedná se o soubor, ve kterém najdete kartičky k Bee-botu na téma ČARODĚJNICE. Kartičky mají rozměr 14 cm x 14 cm, aby se
38.00 Kč
Den Země Den Země
Jedná se o soubor ve kterém naleznete informace, náměty, pracovní listy a tipy na vyrábění a činnosti k tématu DEN ZEMĚ. V souboru najdete: demonstrační kartičky: Co můžeme udělat pro naši planetu, vykreslení zeměkoule, poskládání slova zeměkoule, grafomotorické cvičení - velká a malá zeměkoule, určení, co je pro planetu dobré, hledání stejných obrázků, skládání zeměkoulí dle velikostí a další viz. průvodní list.  Děti si rozvíjí:  V oblasti dítě a jeho tělo si zdokonalují dovednosti v oblasti jemné motoriky - držení tužky, pastelek. Děti si rozvíjí a užívají smysly - rozvoj zrakového a sluchového vnímání.  V oblasti dítě a jeho psychika si děti rozvíjí tvořivost - tvořivé myšlení a řešení problémů, děti si posilují přirozené poznávající city jako je zvídavost a radost z objevování.  V oblasti dítě a ten druhý děti posilují prosociálního chování ve vztahu k ostatním lidem, například ke kamarádům, se kterými úkoly řeší nebo s rodiči a také si rozvíjí kooperativní dovednosti - učí se spolupracovat s vrstevníky.  V oblasti dítě a společnost si děti rozvíjí schopnost žít ve společenství ostatních lidí - spolupracovat s ostatními, podílet se na dokončení úkolu. V oblasti dítě a svět se děti seznamují s místem a prostředím, ve kterém žijí, v tomto případě se seznamují se svátkem Dne Země.  Lze vytisknout jako brožuru.  
UUCZ-524389
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>Den Země
48.00