Denní činnosti - režim dne doma

Kategorie:
Počet stran:
21
Velikost: 3.94 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 9. 2023
Cena:
52 Kč vč. DPH
Sdílet:

Chcete svému dítěti usnadnit orientaci v běžných činnostech vašeho každodenního domácího života? Skvělou PDF pomůckou jsou obrázkové kartičky Denní činnosti – den doma. Kartičky jsou v praktické velikosti 8,5 centimetru a obsahují názorné obrázky různých denních aktivit. S jejich pomocí si můžete s dětmi snadno ukazovat denní činnosti vaší domácnosti den za dnem.

Při práci s kartičkami si děti kromě vnímání časových pojmů procvičí také zrakové vnímání, logiku a jazykové dovednosti. Společně strávený čas nad plánováním aktivit, které vás spolu s dítětem v daný den čekají, se může stát vaším každodenním rituálem, pomocí kterého se dítě naučí orientovat v režimu dne vaší domácnosti.

Aktivita je určena k laminaci.

PDF soubor obsahuje 21 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 53 kartiček s domácími činnostmi bez popisků,
  • 53 kartiček s domácími činnostmi s popisky: vstávám, čistím si zoubky, ustelu si postel, obléknu se, učešu se, chystáme snídani, snídáme, vezmu si vitamíny, dám prádlo do pračky, pověsím prádlo, shrabu listí, uklidím stůl, vynesu odpadky, zametu podlahu, uklidím si hračky, zaliju květiny, vysaju, vytřu, připravujeme oběd, obědváme, umyju nádobí, zdřímnu si, umyju okna, navštívíme babičku s dědou, jdeme na nákup, jdeme na trh, projedeme se na kole, jdu ke kadeřnici, jdeme do ZOO, jdeme na procházku, pracujeme na zahradě, jdu k lékaři, jdu k zubaři, jdeme na poštu, jdeme do bazénu, tvoříme a vyrábíme, prohlížíme si knížky, hrajeme hry, svačím, jdeme na dětské hřiště, jdeme do tělocvičny, štípáme dřevo, sekáme trávník, připravujeme večeři, večeříme,  mazlíme se, umyju se, učešu se, čistím si zoubky,  jdu na záchod, umyju si ruce, čteme pohádku, jdu spát.

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

11149
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Didaktické hry
> jablíčkové počítání (počítání 1-20) > počítací jablůňky (sčítání, odčítání 1-10, 11-20) > hraní s jablíčky a čísly >
81.00 Kč
15420
Český jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Kolíčkování
Sluchové vnímání je jednou ze vzdělávacích oblastí, kterou je potřeba u dětí předškolního věku rozvíjet. I toto učení
52.00 Kč
137937
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Skládačky
S touto PDF aktivitou , která se hodí v podzimním období , se děti formou zábavného učení seznámí s homonymy . Pro děti
25.00 Kč
270871
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Skládačky
Na jaře to v přírodě bují životem. Kvetou první květiny, ptáci zpívají, začíná nový život. Skvělá příležitost pro
51.00 Kč
Denní činnosti - režim dne doma Denní činnosti - režim dne doma
Chcete svému dítěti usnadnit orientaci v běžných činnostech vašeho každodenního domácího života? Skvělou PDF pomůckou jsou obrázkové kartičky Denní činnosti – den doma. Kartičky jsou v praktické velikosti 8,5 centimetru a obsahují názorné obrázky různých denních aktivit. S jejich pomocí si můžete s dětmi snadno ukazovat denní činnosti vaší domácnosti den za dnem. Při práci s kartičkami si děti kromě vnímání časových pojmů procvičí také zrakové vnímání, logiku a jazykové dovednosti. Společně strávený čas nad plánováním aktivit, které vás spolu s dítětem v daný den čekají, se může stát vaším každodenním rituálem, pomocí kterého se dítě naučí orientovat v režimu dne vaší domácnosti. Aktivita je určena k laminaci. PDF soubor obsahuje 21 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, 53 kartiček s domácími činnostmi bez popisků, 53 kartiček s domácími činnostmi s popisky: vstávám, čistím si zoubky, ustelu si postel, obléknu se, učešu se, chystáme snídani, snídáme, vezmu si vitamíny, dám prádlo do pračky, pověsím prádlo, shrabu listí, uklidím stůl, vynesu odpadky, zametu podlahu, uklidím si hračky, zaliju květiny, vysaju, vytřu, připravujeme oběd, obědváme, umyju nádobí, zdřímnu si, umyju okna, navštívíme babičku s dědou, jdeme na nákup, jdeme na trh, projedeme se na kole, jdu ke kadeřnici, jdeme do ZOO, jdeme na procházku, pracujeme na zahradě, jdu k lékaři, jdu k zubaři, jdeme na poštu, jdeme do bazénu, tvoříme a vyrábíme, prohlížíme si knížky, hrajeme hry, svačím, jdeme na dětské hřiště, jdeme do tělocvičny, štípáme dřevo, sekáme trávník, připravujeme večeři, večeříme,  mazlíme se, umyju se, učešu se, čistím si zoubky,  jdu na záchod, umyju si ruce, čteme pohádku, jdu spát.
UUCZ-360751
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>Speciální pedagogika>Denní režim
52.00