Diář pro asistenty pedagoga v MŠ 2023/2024 - barevný

Počet stran:
27
Velikost: 21.86 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 10. 2023
Cena:
80 Kč vč. DPH
Sdílet:

Jak s materiálem pracovat?
Diář je určen především pro asistentky a asistenty pedagoga v mateřské škole. Slouží k zpřehlednění práce s dítětem, především k zapisování určitých oblastí, ve kterých dítě vykazuje deficity, k zapisování individuální práce a aktivit a ke zjednodušení pojetí plánu pedagogické podpory/ individuálního vzdělávacího plánu a k přejetí nejdůležitějších bodů z doporučení od PPP/SPC. Do kalendáře pak můžete zanášet důležité termíny schůzek, porad či akcí školy. Diář je přichystán pro práci se dvěma dětmi. Jednotlivé stránky jsou, doufám, intuitivní a zpřehlední dostatečně práci s dítětem. U poslední čtyřstrany doporučuji vepisovat jednotlivé oblasti podpory u každého dítěte (např. oblast "jemná motorika", "grafomotorika", "koordinace oko-ruka", "adaptabilita" aj.) a zaznamenávat sem úroveň zlepšení (potažmo zhoršení) a okolnostní vlivy (např. u adaptability "20.11.2023 poprvé sám iniciuje hru s druhými dětmi" apod.)

Pokud objevíte chybu, nejasnost, anebo máte tipy na vylepšení, ozvěte se mi, prosím ([email protected]). Pokusím se o úpravu :)

Diář doporučuji vytisknout na velikost A5 a vložit do kroužkové vazby. Jednotlivé listy si pak můžete znovu vytisknout a volně zařadit mezi ostatní, či vkládat listy čisté, obrázky, materiály a jiné.

Další produkty od autora Mgr. Barbora Vajdíková

196716
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Hra " Já mám, kdo má? " vhodná pro děti do mateřské školy, základní školy speciální či jako podzimní aktivita pro
40.00 Kč
218178
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Pexeso
Hledání stejných obrázků - vhodné k rozvoji vizuomotoriky, zrakového vnímání, k orientaci v prostoru. Obsahuje i řady
25.00 Kč
430192
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Ostatní
Kartičky s ilustracemi andílka a čertíka k procvičení oromotoriky. Soubor obsahuje 13 cviků.
25.00 Kč
216490
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Postřehová hra určená pro děti mladšího věku. Zábavu si s ní ale užijí všichni:) Pravidla hry jsou jednoduchá
35.00 Kč
Diář pro asistenty pedagoga v MŠ 2023/2024 - barevný Diář pro asistenty pedagoga v MŠ 2023/2024 - barevný
Jak s materiálem pracovat? Diář je určen především pro asistentky a asistenty pedagoga v mateřské škole. Slouží k zpřehlednění práce s dítětem, především k zapisování určitých oblastí, ve kterých dítě vykazuje deficity, k zapisování individuální práce a aktivit a ke zjednodušení pojetí plánu pedagogické podpory/ individuálního vzdělávacího plánu a k přejetí nejdůležitějších bodů z doporučení od PPP/SPC. Do kalendáře pak můžete zanášet důležité termíny schůzek, porad či akcí školy. Diář je přichystán pro práci se dvěma dětmi. Jednotlivé stránky jsou, doufám, intuitivní a zpřehlední dostatečně práci s dítětem. U poslední čtyřstrany doporučuji vepisovat jednotlivé oblasti podpory u každého dítěte (např. oblast "jemná motorika", "grafomotorika", "koordinace oko-ruka", "adaptabilita" aj.) a zaznamenávat sem úroveň zlepšení (potažmo zhoršení) a okolnostní vlivy (např. u adaptability "20.11.2023 poprvé sám iniciuje hru s druhými dětmi" apod.) Pokud objevíte chybu, nejasnost, anebo máte tipy na vylepšení, ozvěte se mi, prosím ([email protected]). Pokusím se o úpravu :) Diář doporučuji vytisknout na velikost A5 a vložit do kroužkové vazby. Jednotlivé listy si pak můžete znovu vytisknout a volně zařadit mezi ostatní, či vkládat listy čisté, obrázky, materiály a jiné.
UUCZ-392893
Nezařazené k předmětu>Diář učitelský>MŠ>MŠ - předškoláci>Speciální pedagogika
80.00