Přineste do třídy radost, barvy a poznání s tematickou girlandou, která děti zavede na cestu kolem světa! Tato výzdoba je nejen krásná na pohled, ale zároveň přináší edukativní rozměr – ideální pro oslavy Dne dětí, projektové týdny, multikulturní dny nebo tematickou výzdobu během celého roku.
V materiálu najdete 15 barevných vlaječek ve čtyřech různých barvách, z nichž každá představuje jedno dítě z jiného státu světa. Každé dítě je autorsky ilustrované a má typické znaky či prvky, které odkazují na jeho zemi původu – ať už oblečením, účesem nebo barevným laděním.
Girlandu si stačí vytisknout, vystřihnout a připevnit na provázek – a během chvilky vytvoříte nádhernou tematickou dekoraci, která ozdobí vaši třídu, chodbu nebo slavnostní prostor.
Díky rozmanitosti vlaječek můžete s dětmi otevřít i zajímavou diskuzi – kde asi tohle dítě žije? Jak se v jeho zemi mluví? Co tam lidé jedí? Využití je opravdu široké – od čistě výzdobného až po edukační.
Skvěle se hodí i jako úvodní dekorace k rozsáhlejšímu tematickému bloku Cesta kolem světa, případně ji můžete kombinovat s dalšími materiály z této série.