Had - skládání barev a tvarů

Počet stran:
Velikost: 213.37 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 2. 2022
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tato zábavná skládačka funguje na podobném principu jako hra Domino. Dítě k sobě otáčí a přikládá kartičky tak, aby se dotýkaly stejné barvy (tvary). Najdete zde kartičky, na kterých je celkem 18 barev (tvarů). Dítě si při skládání musí dát pozor na různé odstíny jednotlivých barev nebo na vzájemnou podobu jednotlivých tvarů. Aktivita u dětí rozvíjí logické myšlení, prostorovou představivost, kreativitu a schopnost plánování. Rozvíjí slovní zásobu a učí děti pojmenovat barvy a tvary.

Strany vytiskněte, zalaminujte a kartičky nastříhejte. Kartičky lze pouze přikládat nebo lepit pomocí suchých zipů. Současně s materiálem zasílám i informace o tom, jak výrobek správně zhotovit.

Další produkty od autora Martina Burešová

37864
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Materi á ly maj í vytvo ř en ý nap í nav ý p ří b ě h. Obsahuj í moje autorsk é obr á zky, p ří b ě hy, za ří k á vadla
85.00 Kč
23752
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Kniha Barvy je určena především pro děti, které se zrovna učí poznávat barvy a svět kolem sebe. Obrovské využití najdete
50.00 Kč
24409
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Máte doma zvídavé dítě, které rádo skládá a tvoří? Chcete podpořit jeho fantazii a kreativitu a rozvíjet u něj logické
25.00 Kč
82778
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Jedná se o hru, která zabaví různou věkovou skupinu dětí a jistě i dospělých. V základní verzi ji můžou hrát děti již od
35.00 Kč
Had - skládání barev a tvarů Had - skládání barev a tvarů
Tato zábavná skládačka funguje na podobném principu jako hra Domino. Dítě k sobě otáčí a přikládá kartičky tak, aby se dotýkaly stejné barvy (tvary). Najdete zde kartičky, na kterých je celkem 18 barev (tvarů). Dítě si při skládání musí dát pozor na různé odstíny jednotlivých barev nebo na vzájemnou podobu jednotlivých tvarů. Aktivita u dětí rozvíjí logické myšlení, prostorovou představivost, kreativitu a schopnost plánování. Rozvíjí slovní zásobu a učí děti pojmenovat barvy a tvary. Strany vytiskněte, zalaminujte a kartičky nastříhejte. Kartičky lze pouze přikládat nebo lepit pomocí suchých zipů. Současně s materiálem zasílám i informace o tom, jak výrobek správně zhotovit.
UUCZ-24408
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Domino>Skládačky>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ
25.00