Halloweenská pátračka

Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 8.58 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
26. 10. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Zpestřete si Halloween! Materiál rozvíjí zrakové vnímání, logiku, koncentraci, sčítání, pravolevou orientaci. Vhodné pro předškolní žáky, nulté ročníky, prvňáčky, ale i pro všechny, kdo si chce zapátrat, zpestřit výuku.

Materiál obsahuje 10 pracovních listů. Úkolem žáčků je co nejrychleji najít daný halloweenský objekt a zapsat jejich počet. Vhodné pro procvičení počtů, zrakového vnímání. Vhodné i pro zpestření výuky, projektového dne, oddechovou práci pro starší žáky. S materiálem lze pracovat i ve skupinkách na body - kdo nejrychleji najde všechny halloweenské propriety a správně je spočítá? Soubor obsahuje 10 rozdílných pracovních listů. Pracovní listy stačí vytisknout a hned s nimi můžete pracovat. Přeji hezkou zábavu!

Další produkty od autora terapie učením

386333
Český jazyk
3., 4.
Didaktické hry
Pomozte ptáčkům najít cestu do správné ptačí budky! Materiál pro žáky třetích a čtvrtých tříd, vhodné pro školní či
35.00 Kč
420101
Český jazyk - gramatika
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Přípravy hodiny/lekce
Soubor obsahuje 80 kartiček a domečky, ve kterých skřítci vyrábějí dárečky. Umístíš skřítky správně do domečků a pomůžeš
39.00 Kč
410760
Matematika
4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje 30 sčítacích pyramid zaměřených na procvičování do 1000. Materiál obsahuje barevnou verzi, černobílou
35.00 Kč
392866
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Hra JÁ MÁM, KDO MÁ je zaměřena na procvičování tiskací abecedy pro žáky první či druhé třídy hravou formou. Zároveň
25.00 Kč
Halloweenská pátračka Halloweenská pátračka
Zpestřete si Halloween! Materiál rozvíjí zrakové vnímání, logiku, koncentraci, sčítání, pravolevou orientaci. Vhodné pro předškolní žáky, nulté ročníky, prvňáčky, ale i pro všechny, kdo si chce zapátrat, zpestřit výuku. Materiál obsahuje 10 pracovních listů. Úkolem žáčků je co nejrychleji najít daný halloweenský objekt a zapsat jejich počet. Vhodné pro procvičení počtů, zrakového vnímání. Vhodné i pro zpestření výuky, projektového dne, oddechovou práci pro starší žáky. S materiálem lze pracovat i ve skupinkách na body - kdo nejrychleji najde všechny halloweenské propriety a správně je spočítá? Soubor obsahuje 10 rozdílných pracovních listů. Pracovní listy stačí vytisknout a hned s nimi můžete pracovat. Přeji hezkou zábavu!
UUCZ-404351
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Halloween, Dušičky
30.00