Hrátky s veverkou

Téma:
Počet stran:
Velikost: 55.25 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
26. 11. 2023
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Dobrý den, děkuji za váš zájem o soubor Hrátky s veverkou. Soubor je určený pro předškolní děti a vztahuje se k tématu podzimu a přípravu zvířat na zimní období.

Soubor obsahuje několik pracovních listů:

Slož obrázek veverky - skládání rozstříhaného obrázku. Dej do košíčku tolik oříšků, kolik ukazuje číslo na košíčku (kostka nebo číslice) - počet na kostce je určen pro mladší děti, číslice pro předškoláky. Děti můžou oříšky pokládat  na kartičku nebo oříšky pokládat třeba do mističky. Pokud nemáte k dispozici oříšky, můžete dávat šišky, žaludy nebo třeba barevné bambulky. Spojovačka s oříšky - list na procvičení počtu/ opět je zobrazena kostka i číslice. Najdi stejné veverky. Více, méně nebo stejný počet? Zde děti porovnávají počty předmětů. Labyrint s veverkou - hledání správné cesty do lesa. Grafomotorika - vlnovka svislá o veverky k šišce. Porovnávání velikostí šišek a veverek. Napiš slovo VEVERKA  - předčtenářská gramotnost je i na posledních listech - Vyhledej písmenka V,  Počet slabik a Třísložkové karty - zde děti vyhledají nejen stejný obrázek, ale také pojmenování toho, co vidí na obrázku.

Přeji dětem hodně zábavy při plnění úkolů - laminací zvýšíte trvanlivost materiálu.

Další produkty od autora Bc. Pavla Marková

419461
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Pexeso
Dobrý den, děkuji za váš zájem. Tento soubor je určen pro nejmenší děti s námětem perníčků. Děti si zahrají nejen pexeso
25.00 Kč
413167
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Pexeso
Dobrý den, nabízím soubor především pro menší děti. Hru pexeso, kde se děti učí pracovat na ploše, cvičí si paměť a při
30.00 Kč
436629
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Pracovní listy
“Vánoční světýlka a ozdoby” Ke hře potřebujete: předlohu s barevnými světýlky a ozdobami a hrací kartu. Podle vzorové
30.00 Kč
439867
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Dobrý den, nabízí pro předškolní děti hru s dárky. V souboru najdete: řazení podle velikosti spojování podle barvy
25.00 Kč
Hrátky s veverkou Hrátky s veverkou
Dobrý den, děkuji za váš zájem o soubor Hrátky s veverkou. Soubor je určený pro předškolní děti a vztahuje se k tématu podzimu a přípravu zvířat na zimní období. Soubor obsahuje několik pracovních listů: Slož obrázek veverky - skládání rozstříhaného obrázku. Dej do košíčku tolik oříšků, kolik ukazuje číslo na košíčku (kostka nebo číslice) - počet na kostce je určen pro mladší děti, číslice pro předškoláky. Děti můžou oříšky pokládat  na kartičku nebo oříšky pokládat třeba do mističky. Pokud nemáte k dispozici oříšky, můžete dávat šišky, žaludy nebo třeba barevné bambulky. Spojovačka s oříšky - list na procvičení počtu/ opět je zobrazena kostka i číslice. Najdi stejné veverky. Více, méně nebo stejný počet? Zde děti porovnávají počty předmětů. Labyrint s veverkou - hledání správné cesty do lesa. Grafomotorika - vlnovka svislá o veverky k šišce. Porovnávání velikostí šišek a veverek. Napiš slovo VEVERKA  - předčtenářská gramotnost je i na posledních listech - Vyhledej písmenka V,  Počet slabik a Třísložkové karty - zde děti vyhledají nejen stejný obrázek, ale také pojmenování toho, co vidí na obrázku. Přeji dětem hodně zábavy při plnění úkolů - laminací zvýšíte trvanlivost materiálu.
UUCZ-417163
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>Třísložkové karty>MŠ>MŠ - předškoláci>Podzim>Savci
45.00