Icebreakery neboli ledolamky aneb seznamovací aktivity nejen pro začátek školního roku

Kategorie:
Počet stran:
48
Velikost: 690.86 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 5. 2022
Cena:
75 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor nabízí 14 seznamovacích či „lépepoznávacích“ aktivit, které využijete nejen na adaptačních kurzech, ale i celkově k lepšímu poznání svých (klidně i stávajících) žáků. Aktivity se dají použít ve škole, na táborech, na seminářích a kdekoliv jinde, kde se spolu děti potřebují seznámit a lépe poznat. 

Všechny aktivity jsou přehledně a podrobně popsané v tabulkách, a to včetně kritérií, podle kterých se můžete rozhodnout, zda jsou vhodné právě pro Vaši skupinu svěřenců (věk, velikost skupiny, jak moc se zatím znají). U některých jsou k vidění též ukázky, co může být výsledným produktem takové aktivity.

Deset aktivit obsahuje i pomocné materiály, které si můžete vytisknout a rozstřihat. Zbylé čtyři nepotřebují prakticky žádné tisknutelné pomůcky a vystačíte si u nich jen s elektronikou nebo tužkou a papírem.

Obsahuje obrázky ze serveru canva.com.

Další produkty od autora Petra Marešová

350333
Matematika
6., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Obsah sbírky: sčítání: 10× bez přechodu přes desítku, 10× s přechodem přes desítku, 10× desetinná čísla, 10× zlomky
55.00 Kč
377026
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Slovní zásoba: nábytek a další vybavení v domě, místnosti v domě, činnosti v jednotlivých místnostech v domě. Gramatika
40.00 Kč
356635
Fyzika
7., 8.
Testy a písemky
Soubor obsahuje: 42 kartiček (14× dráha, 14× rychlost, 14× čas), 9 slovních úloh (3× dráha, 3× rychlost, 3× čas)
30.00 Kč
90914
Český jazyk
6., 7.
Pracovní listy
Obsah: 64 kartiček s dvojicemi synonym; 27 karet k antonymům s uzavřenými otázkami; 15 kartiček k procvičení paronym; 5
30.00 Kč
Icebreakery neboli ledolamky aneb seznamovací aktivity nejen pro začátek školního roku Icebreakery neboli ledolamky aneb seznamovací aktivity nejen pro začátek školního roku
Soubor nabízí 14 seznamovacích či „lépepoznávacích“ aktivit, které využijete nejen na adaptačních kurzech, ale i celkově k lepšímu poznání svých (klidně i stávajících) žáků. Aktivity se dají použít ve škole, na táborech, na seminářích a kdekoliv jinde, kde se spolu děti potřebují seznámit a lépe poznat.  Všechny aktivity jsou přehledně a podrobně popsané v tabulkách, a to včetně kritérií, podle kterých se můžete rozhodnout, zda jsou vhodné právě pro Vaši skupinu svěřenců (věk, velikost skupiny, jak moc se zatím znají). U některých jsou k vidění též ukázky, co může být výsledným produktem takové aktivity. Deset aktivit obsahuje i pomocné materiály, které si můžete vytisknout a rozstřihat. Zbylé čtyři nepotřebují prakticky žádné tisknutelné pomůcky a vystačíte si u nich jen s elektronikou nebo tužkou a papírem. Obsahuje obrázky ze serveru canva.com.
UUCZ-57716
Nezařazené k předmětu>Ostatní>6.>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ
75.00