Já mám, kdo má? Den otců

Počet stran:
14
Velikost: 47.4 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 2. 2025
Sdílet:
Aktivita obsahuje 24 hracích kartiček na téma Den otců. Děti si mohou rozšířit slovní zásobu hravou formou.

Příprava

Aktivita obsahuje 24 hracích karet. V případě zájmu můžete tisknout oboustranně i s pozadím. Pokud chcete pouze hrací karty, můžete si v předvolbě tisknu nastavit tisk lichých stran. Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost.

Průběh hry

Dětem rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti. Hra rozvijí slovní zásobu, paměť, zrakovou a sluchovou percepci. Děti mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina".

Další produkty od autora Marie Šoustarová (Materiály dětem)

116830
Hudební výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Kolíčkování
Aktivita obsahuje 48 hracích kartiček na téma Hudební nástroje. Kolíčkování je zaměřené na: stejné obrázky přiřazování
44.00 Kč
335365
Český jazyk - gramatika
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Aktivita obsahuje 24 hracích karet. V případě zájmu můžete tisknout oboustranně i s pozadím. Pokud chcete pouze hrací
44.00 Kč
192978
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Já mám, kdo má
Aktivita obsahuje 24 hracích kartiček na téma Halloween. Děti si mohou rozšířit slovní zásobu hravou formou. Příprava
44.00 Kč
213816
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Soubor Moje zdraví a nemoci obsahuje kolíčkovací kartičky (20), skládačky a PL se zaměřením na: grafomotoriku jemnou
57.00 Kč
Já mám, kdo má? Den otců Já mám, kdo má? Den otců
Aktivita obsahuje 24 hracích kartiček na téma Den otců. Děti si mohou rozšířit slovní zásobu hravou formou. Příprava Aktivita obsahuje 24 hracích karet. V případě zájmu můžete tisknout oboustranně i s pozadím. Pokud chcete pouze hrací karty, můžete si v předvolbě tisknu nastavit tisk lichých stran. Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost. Průběh hry Dětem rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti. Hra rozvijí slovní zásobu, paměť, zrakovou a sluchovou percepci. Děti mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina".
UUCZ-314876
Nezařazené k předmětu>Já mám, kdo má>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>💗 Den matek, Den otců>👨‍👩‍👧 Rodina
44.00