Já mám, kdo má? Léto

Počet stran:
17
Velikost: 74.1 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 2. 2025
Sdílet:

Aktivita obsahuje 28 hracích karet na téma Léto. V případě zájmu si můžete vytisknout i zadní stranu kartiček (pozadí). Pozadí se nachází na straně 9 (nebo 17). Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost. Soubor obsahuje dvě různé varianty (s barevným a bílým pozadím). Můžete si vybrat, kterou variantu si chcete vytisknout. 

Před hrou

Je vhodné si s dětmi předem pojmenovat všechny obrázky a zjistit, zdali jsou dětem jasné.

Průběh hry

Dětem rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti. Děti mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina".

Další produkty od autora Marie Šoustarová (Materiály dětem)

177625
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Já mám, kdo má
Aktivita obsahuje 28 hracích kartiček na téma Na poli a na zahradě. Děti si mohou rozšířit slovní zásobu hravou formou
44.00 Kč
379822
Český jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Postřehovky
Soubor obsahuje 3 dýně (A4), ve kterých se schovává dohromady 36 obrázků. Součástí souboru je 36 koleček protikladných
44.00 Kč
425016
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Soubor obsahuje 31 herních kartiček (koleček) s celkem 31 obrázky na téma Advent. Součástí materiálu je také obrázkový
50.00 Kč
91208
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Pokračování prostorové orientace, tentokrát na téma Sněhuláci. Prostorové skládání je rozdělené podle tří obtížností
33.00 Kč
Já mám, kdo má? Léto Já mám, kdo má? Léto
Aktivita obsahuje 28 hracích karet na téma Léto. V případě zájmu si můžete vytisknout i zadní stranu kartiček (pozadí). Pozadí se nachází na straně 9 (nebo 17). Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost. Soubor obsahuje dvě různé varianty (s barevným a bílým pozadím). Můžete si vybrat, kterou variantu si chcete vytisknout.  Před hrou Je vhodné si s dětmi předem pojmenovat všechny obrázky a zjistit, zdali jsou dětem jasné. Průběh hry Dětem rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti. Děti mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina".
UUCZ-584454
Nezařazené k předmětu>Já mám, kdo má>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>☀️ Léto
44.00